2733
2734
عنوان

قضیه این ملخ ها چیه🤨🤨🤨🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 126 پست

این همه به عربا گفتیم ملخ خور خودمونم داریم ملخ خود مشیم

خخخخخخخ😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گویا ی سری مناطق ملخ رو میخورن راست و دروغش رو‌نمیدونم‌ولی خیلی عجیب نیس که از سوسک ک دیگ بدتر نیس   الان دانشمندان تو برزیل از سوسک ی جور نون درست کردن میگن چون دراینده در جهان بحران غذا داریم این می‌تونه ی جایگزین باشه  بشر بره ب سمت حشره خواری
چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731
خبري ني ك  الكيه 😑😂

گفتم شاید ایرانی هام دارن ملخ مبخورن تازگیا اخه خیلی پست میزان توی کانال ها

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2738

از همون تصویر های کثیف معلومه مال کدوم قشره دیگه 😖😖😖😖😖نخورید اینا رو اووووق اووووق

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

سرگشته همه عمر چو پرگار دویدیم،،آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم....

تو قرن ۲۱ دوباره رسیدیم به ملخ خوری :)))

پدره پدربزرگهای ما اون زمان از سرگشنگی ونبوده گوشت و غذا ملخ میخوردن الانم بازهمونطورشده

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
هوع🤢🤢🤢🤢🤢 سر ظهری حالمون رو بهم زدی

ببخشید عزیزم اخه هی متن های ملخ خوری میخونم گفتم ببینم قضیه چیه

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2706