2737
2734
عنوان

خانما کرم پودر بدن استفاده کردین

2382 بازدید | 18 پست

برا عروسی میخوام قسمت گردن و سرشونه و دستام .

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ی مدل اسپریش دیده بودم ولی خیلی گرون شده دیگه نیست

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
نشنیدم تاحالا

کالا ی کرمی میخوام  برای بدن باشه .چون قسمت گردن و دستام جوش داره 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738
نه ی مدل اسپریش دیده بودم ولی خیلی گرون شده دیگه نیست

ن اسپری دوس ندارم براق میکنه

کرمپودر بدن نشنیدم  معمولا از همون کرمپودرا معمولی میزنن  البته اسپری هم هست ک اونا و ...

اخه دلم نمیاد 😂😂

گمونم از همین کرم پودر صورت میزنن 

ممنون عزیزم .حالا از یکی دوجا سوال میکنم نبود ک همونو میزنم‌

ن اسپری دوس ندارم براق میکنه

براق نبود مارک دیور مخصوص گردن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
یه کرم پودر معمولی ارزونتر بزن  نری بگی کرمپودر بدن دارین بهت میخندن دختر 😀

😂😂😜

2706