2737
2739
عنوان

یه سوتی وحشتتتتناک دادممممم😐😐😐

1023 بازدید | 52 پست

سلام😂😂بزارین سوتیمو تعریف کنم براتون😑

گند زدم دلداریم بدین😂😂

من یه کلاس زبانی میرم استادش یه پسر جوونیه حدودا ۳۱_۳۲ ساله

بعد ایشون خیلی ادم شوخی هستن به نظر خودشون شوخی و تیکه و اینا هم سر کلاس زیاد میندازن

هممونم چون چند ساله میشناسیمش برامون عادیه و دیگه عادت کردیم😂ناراحت نمیشیم مثلا یه شوخی میکنه جو کلاس عوض شه

مثلا یه عادتی که داره اینه که هرکی به هررررر نقطه از صورتش دست بزنه فوری از فرصت استفاده میکنه میگه فلانی دستتو نکن تو دماغت😐😐😂

حالا دیگه طرف قسمم بخوره به خدا دستم رو صورتم بود میگه نههههع خودم دیدم😂اخرشم همش به خنده ختم میشه

دیروزم من مثل همیشه رفتم سر کلاسشون کلا از اول ساعت گیر داده بود به من هرچی میخواس بگه یا مثال بزنه رو من میزد😐

بعد یهو یه لحظه من حواسم نبود انگشتم رو لبم بود باهاش ور میرفتم یهو گفت فلانی یعنی(من):دستتو نکن تو دماغت گفتم دستم رو لبم بود دروغ نگین😂😂😂بچه هام میخندیدن اونم مث همیشه میگفت خودم دیدم... خلاصه تموم شد رفت😂 چند دقه بعد یه لحظه عطسه ام گرفت دستمو حتی به بینیمم نزدما فقط  یه کوچولو گرفتم جلو بینیم که اگه خواستم عطسه کنم اماده باشم

اونم همون لحظه دید گفت رو به بچه ها گفت ایناااا اینااااا دیدین گفتم دستش تو دماغشه خندمم گرفته بود میگفتم نکردم تو بینیم دستم فقط جلوش بود😂😂😂

اونم گیر داده بود😂😂

بچه ها میخندیدن😂

منم اخرش عصبی شدم گفتم اقای فلانیییییی😂😂توووووش با روووووش فرق میکنه😂😂😂

دست من رووووش بوووود توووووش نبود😂😂😂

یعنی اینو گفتم کلاس منفجر شد😑😂

استاده داشت میمرد از خنده بال بال میزد فقط درو باز کرد رفت بیرون😂

بعد که حسابی خنده هاشو کرد اومد داخل😐

شروع کرد درس دادن😐

ولی هر بار چشش میفتاد به من هر هر میزد زیر خنده😐

نکبت😐😂

خلاصه داغونم😂😂😂

شمام سوتی مزخرف داربن بگین بخندیم😑😂

💏"You & me 💕make a wonderful "We

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😅😅😅😅😅😅😁😁😁😁ضایع بود سوتیت

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

اصلا لازم نیست بحث کنید ی لبخند بزنیدو سکوت کنید

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706