2733
2734
عنوان

مقایسه ی عروسیتون با عروسی دیگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 49 پست

منم تو فامیل برام پیش اومد همچین چیزی 

البته پسر خاله ی شوهرمه

اوایل خیلی درگیر بودم بعد همش به خودم گفتم 

دارندگی برازندگی😆😆😆

دیگه کلا الان بهش فکرم نمیکنم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همنیجوری بود واسه ماهم معمولا خانواده ها به دختر بیشتر می رسن تا پسر

نمیگم اهمیت نده چون من ندادم فایده ای هم برام نداشت

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2731

خوب عزیزم آون خانم خانواده شوهرش براش خرج کردن یا حالا عروس شون خیلی دوست دارن یا شان خودشون رو در نطر داشتن یا هر چی بوده... دلیلی نداره شما بخوای مقایسه کنی و ناراحت بشی ... برادر شوهرت نیست که بگی برا آون خرج کردن برا من نکردن .هر خانواده مطابق توانایی های مالی خودش پیش میره .... و اینکه اینا ملاک خوشبختی نیست 

💑

من کلا تو این چیزا زیاد مقایسه نمیکنم عروسیمم هشت ماه پیش کلا 14تومن شد بیشتر اگه زندگی کسی موفق تر باشه مقایسه میکنم و تلاش میکنم که زندگی ارومی داشته باشهم جون عروسی میگذره میره سالی یبارم فقلمتو نمیبینه من دوبار دیدم الان یکی میخواد ببینه زورم میاد میگم وای سه ساعت بشینم پاش اینده و حالت مهم تر از گذشته اس

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2738

همین اتفاق برای من افتاده ولی با چند سال اختلاف و دختر خواهر شوهر تازه تفاوت مراسممون اینقدر زیاده در حد تفاوت یه روستا توی مناطق دورافتاده ایران و با یک شهر بزرگ تو امریکا یا اروپا 

ولی زندگی همینه کم کم یادت میره

منم گهگاهی این مقایسه ها میاد تو ذهنم ولی وقتی میبینی عز بقیه لحاظ ما خوشبختریم مثلا شوهرم از فلانی خوش اخلاق تره یا خودش و خانواده اش سطح بالاتری هستن فوری فراموشم میشه

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

من عروسیم خیلی ساده بود ولی چون همه چیزمو با علاقه ی خودم انتخاب کرده بودم هرعروسیه ی مجللی که برم واسم مهم نیست اصلا.عروسیه من به سلیقه ی خودم ولی عروسیه دیگران به سلیقه ی خودشون برگزار میشه

صلوات
2706