2733
2739
هر جا رفتی بعدش خیلی باید مراقبت کنی  ورزش های دیسک گردن رو از نت بگیر انجام بده خیلی موثره ه ...

میشه رو تخت گردن اویزونو توضیح بدین

به پشت باید خوابید یا پهلو یا دمر

گردن رو شل کرد که اویزون شه یا سعی کنیم صاف نگه داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تهران هستید شما؟

سلام منم دیسک رو ۱۸آذر لیزری عمل کردم.ولی فعلا ک خوب خوب نشدم.میگن ۴ماه بعد جواب میده

من دکتر اخیانی قم عمل کردم.هزینشم تقریبا ۷ تومن شد.عملشم ک خیلی خیلی راحت

ب نظر من برای فتق دیسک ،لیزر بهترین گزینه است.بیرون زدگی دیسک ،دردی نیست ک بشه تحمل کرد .مخصوصا ما بچه دارا ک کارمون زیاده

خانومای گل ،حتما ب تاپیکهای گلبوته_خانوم سربزنید،
میشه رو تخت گردن اویزونو توضیح بدین به پشت باید خوابید یا پهلو یا دمر گردن رو شل کرد که اویزون شه ...

باید به پشت خوابید 

طاق باز

گردن رو اویزون کنه از تخت 

یا اینکه طاق باز رو زمین بخوابید سقف رو نگاه کنه

ورزش های دیسک گردن رو از نت بگیر انجام بده خیلی موثره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
سلام منم دیسک رو ۱۸آذر لیزری عمل کردم.ولی فعلا ک خوب خوب نشدم.میگن ۴ماه بعد جواب میده من دکتر اخیان ...

سلام وقتتون بخیر. ببخشید خواستم سوال کنم الان وضعیت ویسک کمرتون چطوره؟ لیزری عمل کردین خوب شدین؟

2740
نمیدونم چیکار کنم زندگیم مختل شده نه میتونم بشینم درست نه میتونم راه برم خیلی اذیت میشم 

عزیزم من الان تو وضعیت مشابه شما هستم ، امیدوارم که بهبود پیدا کرده باشید، اگر کار خاصی انجام دادید که میتونید توصیه کنید ممنون میشم 

من اصفهان پیش دکتر احمد شکرچی زاده عمل کردم حدود یکسال پیش 

خودتونم اصفهان هستید یا به خاطرش تا اصفهان رفتید؟ چون اسمشونو تو این سایت زیاد دیدم، میخوام ببینم انقدر خوبه که تا اصفهان همه رفتن؟

نه خودمم اهل اصفهان هستم خیلی از کارشون راضی بودم 

سلام وقت بخیر فکر میکنم یک سالی از عمل لیزرتون میگذره الان ؟ منم دیسک گردن و کمر دارم اذیت هستم .انصافا از کار شکرچی زاده راضی بودید الان دیگه برنگشته دیسکتون؟! من اصفهانی نیستم ولی اگه کارش خوب باشه حاضرم تا اصفهان بیام عمل لیزر کنم خدا خیرتون بده اگه کمکم کنید