2733
2734
عنوان

مامانی ک بچشون آلرژی داشته بیاید

401 بازدید | 71 پست

من دوروز پیش رفتم دکتر

دخترم به لبنیات آلرژی داشته و من ۵ماهه تورژیمم و دخترمم ۸ماه و۳روزشه و ۷کیلو۷۰۰ وزنشه  حالا گفت رژیمتو کم کم باز کن ماست واینابخور 

ب دخترتم خرماپوست کنده بده 

عدس لوبیا ماش واینابده ازماه دهم ب بعدم کره قاطی غذاش کن ولی من خیلی ترس دارم همسرم میگه شروع کن ولی من میترسم😅😭😭😭😭😢😢😢

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

پسر من هم الرژی داست ولی نتونست شیر حودم رو بخوره.منم مثل شما وقتی می خواستم چیزای جدید رو امتحان کنم ترس داشتم اما نکته ش اینه که باید مواد غذایی رو یکی یکی رو بچتون تست کنی .یکیش رو شروع من بهش بده و اگه واکنشی نداشت تا پنج روز ادامه بدید اگه تو این پنج روز اتفاقی نیفتاد احتمالا به اون ماده غذایی الرژی نداره و میتونید بعدی رو روش تست کنید.

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر همزمان هم خودتون رژیمتون رو بشکنید هم چیزای جدید به فرزندتون بدید اونوقت اگه واکنش نشون بده و الرژی داشته باشه از کجا میفهید به کدوم الرژی داشته و یا شایدم به همش

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2728

دختر منم از ۴ماهگی حساسیت داشت حدود ۱۰ ماهگی کم کم شروع کردم

یبار ۷، ۸ ماهگی دکتر گفت امتحان کن یخورده کره خوردم تو پوشکش خون اومد فهمیدم خوب نشده

ولی نزدیک ی سالگی خوب شد

باید امتحان کنی بفهمی خوب شده یا نه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

عزیزم منم دو ماهگی ۲بار رگه خونی توی مدفوع دخترم دیدم.دکترش گفت حساسیت داره.منم رژیم گرفتم.بعد توی یه مقاله خوندم مادرایی که گاهی رژیمشون رو میشکنن و رعایت نمیکنن،و لبنیات از طریق شیر به بچه میرسه،کودکانشون زودتر خوب میشن😳😳😳الان من چندوقته لبنیات میخورم و دخترم علائمی به جز چندتا دونه قرمز اطراف دهانش نداره.میشه لطفا بگید شما از روی چه علائمی فهمیدید کوچولوتون حساسیت داره؟

پس حتما همه چیز رو دونه دونه تست کنید.حتی در مورد خودتون 

عزیزم منم دو ماهگی ۲بار رگه خونی توی مدفوع دخترم دیدم.دکترش گفت حساسیت داره.منم رژیم گرفتم.بعد توی ی ...

من اول تو ۳ماهگیش فهمیدم 

چون استفراغ که میکرد از دماغ ودهنش میزد بیرون رفلاکس داشت عق میزد بعد تو۴ناهکیش سینمو ول کرد بعدم ک خون توپوشکش دیدم لبنیاتو ک قطع کردم ایناهنه خوب شد تاگردو خوردم ک کل بدنش شد کهیر تمام آجیلارم قطع کردم بعد گوجه و پرتقال و کره و همه چی رو قطع کردم ک اسهالشم خوب شد الان نمیخام شرو ع کنم اصلا خیلی میترسم

2738
دختر منم از ۴ماهگی حساسیت داشت حدود ۱۰ ماهگی کم کم شروع کردم یبار ۷، ۸ ماهگی دکتر گفت امتحان کن یخو ...

منم از همین میترسم 

توگوشت چی میدادی من ب گوشت گاو حساسیت داره دکتر گفت ماهیچه گوسفند بده

عزیزم منم دو ماهگی ۲بار رگه خونی توی مدفوع دخترم دیدم.دکترش گفت حساسیت داره.منم رژیم گرفتم.بعد توی ی ...

خون کم کم ب وجود میاد یعنی موادی ک میخوریم یامیخورن کم کم روی رودشون اثرمیزاره وخونریزی میکنه

خون کم کم ب وجود میاد یعنی موادی ک میخوریم یامیخورن کم کم روی رودشون اثرمیزاره وخونریزی میکنه

من دخترمو دکتر مقدادی میبرم.گفت ممکنه خونریزی پنهان هم باشه که مادر متوجه نمیشه.میگن تست هم داره از پوست.ولی من دلم نمیاد

تو ازمایش مدفوع مگه خون مشخص نمیشه؟

چرا عزیزم مشخص میشه.من اول توی پوشک دوبار رگه خونی دیدم بعد دیگه اصلا ندیدم وقتی به دکتر گفتم دیگه خون نمیبینم گفت ممکنه پنهان باشه و فرد عادی متوجه نشه،منظورش این بود رو حساب ندیدن خون ،رژیمتو قطع نکن وگرنه تو آزمایش مشخص میشه

چرا عزیزم مشخص میشه.من اول توی پوشک دوبار رگه خونی دیدم بعد دیگه اصلا ندیدم وقتی به دکتر گفتم دیگه خ ...

من دخترم از 3ماهگی تو بیداری دیگه سینمو نمیگیره تو خواب میخوره . ازمایش ادرار و مدفوع دادم هیچ مشکلی نداشت . ازمایش خون دادم پلاکت خون بالا بود الان نمیدونم مشکلش چیه؟؟  ن بی قراره . ن اسهال . ن خون تو مدفوع . ن جوش ن اگزما ن خشکی پوست هیچی نداره . موندم بچم الرژی داره یا ن

مینا قری هستم
2706