2733
2739
عنوان

بنظرتون خودمون بریم شیشلیک بخوریم یا.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 66 پست

میدونم عزیزم ولی اگه خودتون نرین یه روز فشنگو از دست میدین بعدا حسرتشو میخورین.مهمون رو با یه زرشک پلو میشه سروتهشو جمع کرد ولی اون روز به یاد ماندنی رو نمیشه دوباره برگردوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهموناتو ببر بهتره راحت ميشي

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
2731

باباجون مگر فقط مهمونات میخورن خب خودتونم فیض میبرین

باید ببینی ارزشش را داره یا نه فردا روز نگی کوفتتون بشه شیشلیک نخوردم که شما را ببرم رستوران خخخ

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

اگه رستوران لاكچري ببري حداقل نهصد

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
میدونم عزیزم ولی اگه خودتون نرین یه روز فشنگو از دست میدین بعدا حسرتشو میخورین.مهمون رو با یه زرشک پ ...

میدونی همسر من رو مخمه روی مهموناش حساسه و باید بهترین غذا رو درست کنم با بهترین میوه و شیرینی و آجیل و کوتاهم نمیاد برای همین میگم اینجوری گرون در میاد. هر چند اون طرف هم ارزشش رو نداره واقعا ولی فقط از سر اینکه همسرم حساسه مجبورم. حالا خودشم میگه اگه دلت میخواد خودمون بریم اونا بیان خونه. ولی اگه خودمونم بریم پدر و مادرشو میاره همون بهتر مهمونامم ببرم. 

2740

۶نفر مهمون،دو نفرم خودتون،میشین ۸نفر که ببرین بیرون رستوران خوب بیش از این حرفا درمیاد،چون ممکنه کسی غذای گرون سفارش بده،به نطرم کمه کم باید ۷۰۰تومن هزینه کنین با مخلفاتش یه شب رستوران و ۸نفر آدم

🧿

۹ نفر بستگی داره چی بخورن. از نفری  ۳۰ تومن چلوکبابرکوبیده تا ۱۰۰ تومن. ماست و نوشابه و سالاد هم داره. یعنی از حدود ۴۰۰ تا ۱ میلیون تومن. ولی چون همه شیشلیک سفارش نمیدن احتمالا. یه چیزی بین این دو امادگیشو داشته باشید

قیمت غذاها رو حدودی میدونید؟ مثلا برای ۹ نفر رستوران لاکچری چقد درمیاد. 

عزیزم من مشهدم اینجا رستوران خوب نه خیلی لاکچری واسه ۹ نفر دو هفته پیش شد ۸۵۰

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706