2737
2739
عنوان

دیابت و بارداری

314 بازدید | 28 پست

سلام.کسی بوده توی بارداری قند خونش بالا بوده باشه،و دکتر بهش گفته که باید بستری بشه.من حدود دو هفته پیش تست گلوکز دادم قند ناشتام۱۰۱_قند یک ساعته ام ۱۶۷_دوساعته۱۵۶_سه ساعته ۱۴۳بود.دکتر گفت ده روز رژیم رعایت کنم دوباره ازمایشم رو تکرارکنم.الان جواب تکرار ازمایشم رو گرفتم،قند ناشتام۹۹_قند یک ساعته۱۸۰_دوساعته۱۴۰_سه ساعته۱۳۰.

بنظرتون بستریم میکنه،خیلی میترسم.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.
عزیزم...من تو هفته30 قند ناشتا م شد 104 ...دو ساعته هم بالا بود کمی ...انسولین می زدم ...

قبلش بیمارستان بستری شدین؟چون شنیدم قبل از اینکه انسولین بزنن باید چند روز بیمارستان بستری کنن و هرچندساعت قندخون رو بگیرن،تو ساعتی که قند خون بالاست انسولین میزنن.

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 4 سال پیش با همچین برنامه ای از 2 فروردین تا 12 فروردین کلا بیمارستان خوابیدم  قند ناشتام ی ...

فشار اصلا ندارم،فقط قند خونم بالاست

قبلش بیمارستان بستری شدین؟چون شنیدم قبل از اینکه انسولین بزنن باید چند روز بیمارستان بستری کنن و هرچ ...

آره منم شنیدم ...اما دکتر من گفت فقط شب ها چهار واحد بزن بدون بستری ..خودمم گرسنگی می کشیدم ...یعنی بهت بگم بادام هندی آنقدر می خوردم ....تغذیه رعایت می کردم ّ.همه ش گرسنه بودم ...هفته آخر انسولین رو کردم شش واحد تا گذشت ...شما هم ناچاري هم تا حدی تغذیه رو رعایت کنی دیگه..برو دکتر غدد ...اگر کرج هستی بگو بگم پیش کی بري

آره منم شنیدم ...اما دکتر من گفت فقط شب ها چهار واحد بزن بدون بستری ..خودمم گرسنگی می کشیدم ...یعنی ...

سخت ترین رژیم هارو حاضرم رعایت کنم...اما یکساعت بیمارستان بستری نشم....دور از جون احساس میکنم میخوام رو تخت مرده شور خونه بخوابم...تهرانم عزیزم

عزیزم یسوال داشتم ازت..قند خونت اوایل بارداریت چند بود؟برا من ناشتام 94بود که بهداشت گیر داده که زیاده..منو به استرس انداخته..

در دوران بارداریت مصرف شیرینیت در چه حد بود؟

2738

خود استرس کلی قندو بالا میبره میتونید برای کنترل بهتر تو کلاس های انلاین آموزش دیابت شرکت کنید

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
خود استرس کلی قندو بالا میبره میتونید برای کنترل بهتر تو کلاس های انلاین آموزش دیابت گابریک شرکت کنی ...

عزیزم من شنیدم افراد دیابتی با استرس قندشون بالا میره..

برا افراد غیر دیابتی فکر نکنم 

عزیزم یسوال داشتم ازت..قند خونت اوایل بارداریت چند بود؟برا من ناشتام 94بود که بهداشت گیر داده که زیا ...

۹۲ بود.تو عید یکم ناپرهیزی کردم

خود استرس کلی قندو بالا میبره میتونید برای کنترل بهتر تو کلاس های انلاین آموزش دیابت شرکت کنید

برعکس اصلا استرس ندارم.من چون خانواده مادرم قند خون دارن،حدس میزنم مال منم ارثی باشه

عزیزم من شنیدم افراد دیابتی با استرس قندشون بالا میره.. برا افراد غیر دیابتی فکر نکنم 

خودمم شنیدم،اما من اصلا استرس ندارم

عزیزم اون روز من سوزش ادرار وحشتناک داشتم..رفتم بیمارستان..میخاستن بستریم کنن..

نگران نباش گلم ..اگرم بستری شدی عیب نداره قندت نرمال میشه و خیالتم راحت میشه...ان شاالله که خوب میشی جونم...بارداری واقعا ادمو میکوبه و از نو میسازه...رو همه چی اثر میزاره..همه چیو تغییر میده..

برعکس اصلا استرس ندارم.من چون خانواده مادرم قند خون دارن،حدس میزنم مال منم ارثی باشه

چون نوشته بودید خیلی میترسید گفتم 

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
2706