2733
2739
عنوان

بچه دوم بیارم یا نه؟

5045 بازدید | 66 پست

سلام بچه ها خوبین؟

من یک فرزند۴ ساله دارم و اوضاع مالیپونم معمولی رو به پایین یعنی حقوق همسرم خیلی کمه بنظرتون بچه دوم بیارم یا نه

۳۳ سالمه و اگر بخوام بیارم باید زودتر اقدام کنم موندم چیکار کنم؟

شما نظرتون راجع به بچه دوم چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت چي دوست داري?

موندم چیکار کنم خودم دوست دارم بیارم و دختر بشه اما میترسم بیترم و دختر نشه😕😕😕

از یک طرف تو این گرونی و مشکلات میترسم بیارم و به اون بچه بی گناه ظلم بشه

شما چندتا بچه داری؟

2728

وقتی خودت دوست داری بیاری تا کی میتونی این علاقه تو سرکوب کنی به نظرم بیار 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2738

اول مشخص کن هدفت از بچه داشتن چیه

و چه منافع و معایبی برای سیستم زندگی فعلیت داره

بعد براحتی تصمیم میگیری

بچه دار شدن رقابت و تقلیدی نیست تمام وقتتو میگیره. توان و سطح زندگی رو باید در نظر بگیری

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

واقعا ما بگیم بیار میاری بگیم نیار نمیاری؟!

یا شما خیلی عجیبی یا من درک نمی‌کنم!

این تصمیمی هست که با همسرت باید بگیری

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
وقتی خودت دوست داری بیاری تا کی میتونی این علاقه تو سرکوب کنی به نظرم بیار 

دوست دارم اما خیلی ترسو ام و  خیلیم حساس...ولی مرسی راهنماییم کردی همش چند وقته با خودم درگیرم بیارم یا نه ولی جرعت اقدام ندارم

واقعا ما بگیم بیار میاری بگیم نیار نمیاری؟! یا شما خیلی عجیبی یا من درک نمی‌کنم! این تصمیمی ...

😂😂😂نه عزیزم اینجوریا نیست

میدونم همینجوری تاپیک زدم ببینم با این اوضاع عاقلانست یانه 

2706