2733
2734
قیمتشون چه قدره؟

خو همجورش هست باید بری بپرسی من دقیق اطلاع ندارم قبل عید که ۷۰ به بالا بودن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای خواهر و برادرم هدفون خریدم هرکدام ۱۵۰ تومن  پاور بانکم ۲۰۰ اینا قیمتشه

هدفون از اینا که شار ژ میشن ؟

واقعا 150هزار تومنه؟من فکر میکردم خیلی گرون باشن به خاطر همینم بهش فکر نمیکردم

خو همجورش هست باید بری بپرسی من دقیق اطلاع ندارم قبل عید که ۷۰ به بالا بودن

میترسم برم یه چیز داغون بخرم استفاده نکنن بخوره تو ذوقم

ولی هدفونو پاوربانکو  این جور وسیله ها رو میدونم استفاده میکنن.قیمت جفتشونو حدود600-700تخمین میزدم الان دیدم 200تومنن انقدر خوشحال شدم  

2731
هدفون از اینا که شار ژ میشن ؟ واقعا 150هزار تومنه؟من فکر میکردم خیلی گرون باشن به خاطر همینم بهش فک ...

آره بابا تازه هم رم میخوره هم بلوتوثیه همن که خوشگل بودن 

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
آره بابا تازه هم رم میخوره هم بلوتوثیه همن که خوشگل بودن 

ایووووووووول

چه طوره واسه یکیشون هدفون بخرم واسه یکی دیگشون پاوربانک.

یا جفتشونو شبیه هم بخرم؟دوقلو ان

2738
ایووووووووول چه طوره واسه یکیشون هدفون بخرم واسه یکی دیگشون پاوربانک. یا جفتشونو شبیه هم بخرم؟دوقل ...

نمیدونم 🤔 خواهر برادر من یک سال تفاوت سنی ذارن اینم میدونستم که هر دوتاشون هدفون دوست دارن و هی به بابام می گفتم برامون بخر منم به بابام گفتم ما برای تولدشان میخریم ...

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂