2737
2734
عنوان

چطور عاشقش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3026 بازدید | 117 پست
همینجوری رفتی دنیای مجازی عکس دادی ک ...قوانین جان

عکس دادن برام مهم نیست.اینستام پراز عکسه.مسئلم عدم تعهد خودمه.مسئلم خانواده ای در شان خانواده خودمه.همین ازنظر مالی ساپورتشم میکنم اما مثل خودم باشه.اخلاقش تربیتش خانوارش.اینارو باید چندین سال واسش زحمت کشید تا متوجهش شد

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی کنم ینی دقیقا بهش میشنهاد دیدار بدم؟

من خودم بهش پیام دادم تازه خودم گفتم بیا بیرون😆من فاز اینان که میگن خودتو بگیر رو درک نمیکنم یا خیلی رمان آبکی میخونن یا دهه ی شصت هستن بنظر من اگه دوسش داری باهات مچ هستش براش وقت بذار انرژی بذار بشناسش باهاش برو بیرون یک خانم باید در بحث غرور داشته باشه نه احساس 😋ببین از چی خوشش میاد از چه مبحثی اقتصاد فلسفه سیاست باهاش بحث کنیم درگیرش کن اگه سه ماه دیگه عشقش نشدی هر چی خواستی به من بگو😊موفق باشی و شاد

2731
وا منم حرفای معمولی میزنم  شیطنت معمولی چیست ایا

این شات از پیامشه درجواب سوالم که گفتم بیا تمومش کنیم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
سختسه بگه منظوری نداشته درست امااا اگه عاشقته و ببینه داره از دستت میده منظوری نداشتم میشه واسش اسون ...

کسی با یک رابطه ی ساده عاشق کسی نمیشه اونم توی یک سال عزیزم وقتی میگم درگیر نشدی ناراحت نشو☺راجع به اون نوع از تعهد نظر شما محترم هستش البته برای خودت بالاخره چیزی هست که وجود داره چه شما تحقیق کنی چه نه. ....رابطه ی استوار ؟جالب هستش و پیچیده و باعث خروج تامین از موضوع اصلی میشه 

2738
چرا من هرکاری میکنم طرف عاشقم نشه نمیشه؟ به جون مادرم با یکی مجازی دوس شدم چندروزه اما انقد وابسته ش ...

منم همین مشکلو دارم ولی من پا نمیدم نمیدونم چرا هر کی حرف میزد واقعی مجازی وابسته میشد یجوری که یبار ی کیش گف من به تو نزدیک نمیشم چشام گرد شد گفتم مگه میخام بخورمت کی گفته نزدیک بشی گف اخه نمیدونم هر کی میاد سمتت مخش میره   منم از اون ب بعد تصمیم گرفتم با هیچ پسری حرف نزنم

چرا از اولش باش چت کردی ک عادت کنه اینجوری

ببین من دوست زیاد دارم.پسرودختر همه باهم خیلی عادی میریم بیرون میچرخیم میگیم میخندیم.گفتم اینم مثل اوناست برام.اما اینجوری بگم دختری که صب بادوستاش میره بیرون تاشب الان یک هفتس ماشینش توپارکینگ خاک میخوره خودشم مثل مریضا گوشه اتاقش😔

منم همین مشکلو دارم ولی من پا نمیدم نمیدونم چرا هر کی حرف میزد واقعی مجازی وابسته میشد یجوری ...

آفرین به تو.قسم میخورم بعد ازاین با کسی وارد رابطه احساسی نشم....

ببین من دوست زیاد دارم.پسرودختر همه باهم خیلی عادی میریم بیرون میچرخیم میگیم میخندیم.گفتم اینم مثل ا ...

درسته ولی همون لحظه ک این عاقا برای بار اول ابراز احساسات کرد و متوجه نیتش شدی باید ردش میکردی با توجه ب شناختی ک نسبت ب خودت داری نمیزاشتی ب یه هفته بکشه ک جفتتون اذیت نشین در انتها

کسی با یک رابطه ی ساده عاشق کسی نمیشه اونم توی یک سال عزیزم وقتی میگم درگیر نشدی ناراحت نشو☺راجع به ...

درگیر نشدم ناراحتی هم نداره 

چون درگیر نشدن رو ترجیح میدم ب ایجاد یک رابطه ک بعد از یه مدتی ضربه اصلی رو تنها خودم میخورم و بس

رابطه الکی و ازدواج سفید نیاز ب زدن تاپیک و نظر پرسیدن نداره 

من برم الان تو خیابون ظرف نیم ساعت ده تا رابطه تشکیل میشه اما از نوعی ک شما میگین،نه من 

ولی اما واقعا اساس زندگی اینه؟؟

ارزش من زن اینه؟؟؟

قطعا خیر 

من برای خودم و احساسم احتزام قائلم بیشتر از اونکه بخوابم کقتمو پر کنم یا برای اینکه جلوی دونفر ادم کم نیارم و بگم بله منم تو رابطه هستم

2706