2733
2739
عنوان

خواب مامان بزرگمو دیدم

188 بازدید | 13 پست

خواب دیدم مامان بزرگم از پله های خونشون داشت میومد بالا به سمت من مامانم تو حیاط نشسته بود مرتب مامانمو صدا میزدم انگار میخواست بیاد منو ببره با خودش و من فرار میکردم انقدر تو خواب بسم اللاه گفتم تا تونستم بیدار بشم . دیشبم خواب میدیدم دوباره عروسیم بود ولی هرکاری میکردم به آرایشگاه و عروسی نمیرسیدم اون یکی مامان بزرگمم که فوت شده اونم تو خوابم بود  به نظر شما چرا انقد من خواب مرده ها میبینم چرا نمی تونم یه شب تا صبح بخوابم و آرامش داشته باشم . خسته شدم یه عمره وضعم اینه . دلم نمیخواد خواب مامان بزرگامو ببینم دیگه   

خواب مرده دیدن خوبه عزیزم. سلامتی و خبرای خوبه. نگران نباش. منم خیلی خیلی خواب مرده هارو میبینم اما من دوست دارم. درضمن خوابهای ماه رجب و شعبان و ماه مبارک رمضان در ه. حال تعبیرشون خوبه حتی اگر خواب خوبی نباشن. شاد باشی عزیزم.

خواب مرده دیدن خوبه عزیزم. سلامتی و خبرای خوبه. نگران نباش. منم خیلی خیلی خواب مرده هارو میبینم اما ...

نمیخوام خوابشون ببینم چون تو خواب ازشون میترسم و این حسو دارم که میخوان منو ببرن و من به سختی از خواب بیدار میشم. دلم میخواد شب تا صبح راحت و باآرامش بخوابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم این ک خواب خوبیه از ی نفر ک آشناست بهت خیر و منفعت میرسه اما اگه میترسی فقط کافیه صدقه بدی ام ...

ازون وحشتی که تو خواب ازشون دارم ازینکه هرشب با ترسو وحشت و لرز بدن از خواب میپرم متنفرم دلم آرامش میخواد

نمیخوام خوابشون ببینم چون تو خواب ازشون میترسم و این حسو دارم که میخوان منو ببرن و من به سختی از خوا ...

عزیزم اگر میخوای خوابسونو نبینی باید تو بیداری با خودت کنار بیای و ترستو از بین ببری وگرنه بدلیل اضطرابی که داری، تکرار میسه برات

ازون وحشتی که تو خواب ازشون دارم ازینکه هرشب با ترسو وحشت و لرز بدن از خواب میپرم متنفرم دلم آرامش م ...

کافیه چند شب قبل خواب بهشون فکر نکنی عوضش ب چیزایی ک دوست داری فکر کنی بخدا همش از اضطراب خودته

2738
عزیزم اگر میخوای خوابسونو نبینی باید تو بیداری با خودت کنار بیای و ترستو از بین ببری وگرنه بدلیل اضط ...

آخه تو خواب مامان بزرگام تند تند دارن میان طرفم و من تو خواب میدونم اونا مردن و مطمئنم میخوان منو ببرن  

کافیه چند شب قبل خواب بهشون فکر نکنی عوضش ب چیزایی ک دوست داری فکر کنی بخدا همش از اضطراب خودته

تو خواب چهرشونو واقعی میبینم با اینکه میدونم اونا مردن ولی هرکاری میکنم از خواب بیدار نمیشم همش فرار میکنم و پاهام یه سختی حرکت میکنن و آخرشم انقد بسم اللاه میگم تا بتونم بیدار شم

تو خواب چهرشونو واقعی میبینم با اینکه میدونم اونا مردن ولی هرکاری میکنم از خواب بیدار نمیشم همش فرار ...

درکت میکنم عزیزم اما چارش مقابله با این ترسته اخه چیزیم‌نیست منم خواب مرده ها رو دیدم ک حتی دستمو گرفته رفتیم باهم با اینک تو خواب میدونستم مردن

فردا برا مادر بزرگات صلوات بفرس فاتحه بفرس صدقه بده از طرفشون اگ تونستی خیرات بده

آخه تو خواب مامان بزرگام تند تند دارن میان طرفم و من تو خواب میدونم اونا مردن و مطمئنم میخوان منو بب ...

بخاطر افکار روزته، یعنی تو بیداری به این فکر میکنی که اگر مرده بیاد پیشت یعنی میخواد ببرتت، پس میترسی و فرار میکنی. به این فک کن که اگر مرده بیاد پیشت و بغلت کنه تعبیرش سلامتیه. منتطر این باس بیان تو خوابت تا ازشون سوالایی رو که آماده کردی، بپرسی. بالاخره یه جوری باید ذهنتو منحرف کنی، با تمرین خیلی راحت میتونی.

نمیخوام اگه منو برد چی؟    

عزیزم بردن مرده که بمعنای مردن نیست. اینو قدیمیا میگفتن. من و خانواده م هزاربار ازین خوابا دیدیم و خیایای دیگه که برام خوابشونو تعریف کردن که تعبیر کنم. مهم اینه خواب رو چن جوری تعبیر بکنی. اینو تو روایاتمون هم داریم. خواب رو هر جور تعبیر کنی، همون میشه. پس اصلا اصلا اصلا نگران نباش و با آرامس بخواب