2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خانواده خودش که باید برسه حق مادر و پدره ولی به خانواده منم خیلی میرسه حتی بیشتر از من خانواده من خیلی کمکمون کردن توی زندگی شوهرم هم اینو میدونه.

**اللهم عجل لولیک الفرج**

ب خانواده من

چون وقتی همه تنهاش گذاشتن خانواده من پشتش بودن 

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

شوهر من ب هیچکدوم نمیرسه. حتی برا مامان وخاهرش عیدی نخرید. کلا ب خاهرش محل نمیده مادرشم زیاد بهش بزنگه عصبی میشه دادمیزنه.یجوری توخانواده ها رفتار کرده انتظار هیچی ازش ندارن.من حتی گفتم عیدی ببریم واس مادرت گفت نمیخواد. ولی من واسه مادرخودم خریدم باپول خودم.انقد عصبیه ک وقتی پدرمادرش ازش گله دارن ب من میگن بخودش نمیگن

همونlia73 سابقم

خانواده خودش و خدا اون بالا شاهده ک هرکاری ک خانوادش براش نکردن خانواده من انجام دادن اما بشدت در مقابلشون جبهه داره و توی هر موردی اول خانواده خودش بعد خانواده من و این باعث شده بشدت از چشم من و خانوادم بیفته .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

خانواده من چون خانواده من هم بيش از حد ميرسن

خانوادش محلش نميدن وگرنه بيش از حد جونش رو ميداد به اونا 

شكر كه اونا محل نميدن اينم نرماله

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2706