2737
2734
عنوان

بچه ها دلیل زیاد شدن آب بذاق چیه

157 بازدید | 23 پست

بذاقم خیلی آب تولید میکنه خسته شدم از بس قورت دادم توی گوگل هم میزنم هزارتا دلیل میاره میتونه ربطی به شیردهی‌هم‌داشته باشه؟

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

زمان ما بزاق بود تازه تولید هم نمیکرد تولید میشد 😩😩😩😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی بامزه ی 🙂

خب چی بگم خواهر من هرروز یه سوال تازه یه مشکل جدید الان یکی تاپیک زده آیا امکان داره از رو شورت باردار شد ؟؟؟😐😐😐😐 خو من چی بگم هان ؟😐😐😐😐😕😕😑😑😑😑😑

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2738
بچم هنوز ۸ماهشه

خب غیرممکنه مگه؟آخه از علائم بارداری من شنیدم همینه. منتها بالای دوماه 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
چه آدم بیشعوری بوده  این چه سوالیه آخه ،کرم دارن بعضیا واقعا

تاپیکش هنوزم فک کنم هست یعنی من موندم اینا چقد فکر میکنن ک این سوالا ب ذهنشون میرسه اگه هم واقعیته خب یه دختر با این حد از کودنی چرا باید ازدواج کنه آخه 😐😐😐😐😐😐

خب غیرممکنه مگه؟آخه از علائم بارداری من شنیدم همینه. منتها بالای دوماه 

وای خدا همین الان رفتم‌ بی بی چک گذاشتم ب خط اومد رو سی زهره ترک شدم

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
2706