2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته شذم از دستس دیگا راحتش گذاشتم خخخخ 

خخخ اره ولش کن طفلکو گناه داره زورکی ک نمیشه خورد😂😂😂😂😂

کاربر جدید نیستم😒از پارسال عضوم بلطف بانوان همیشه در صحنه سایت😒به ناحق قطع دسترسی شدم😡
2728
نابودتم که😆😉😘

💖💖💖💖🌼🌼🌼🌼😍😍😍😍

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
کلا عجیبه  نگران بچه نداشتمم دوشخصیتی بار نیاد بااین اختلاف سلیقه های سنگین. ما

خخخ یا لاغرو نحیفه یا چاق و تپلی یا دوتاش باهم صورتش تپلی بدنش لاغر بعد با غذا تنبیهش میکنی 😂😂😂😂

کاربر جدید نیستم😒از پارسال عضوم بلطف بانوان همیشه در صحنه سایت😒به ناحق قطع دسترسی شدم😡
2740
شوهر منم بیخیال شده دیگه

باز مال من همش میزنه توسرم یه کم ک وزن میگیرم ذوق مرگ میشه دیوونه😂😂😂

خخخ یا لاغرو نحیفه یا چاق و تپلی یا دوتاش باهم صورتش تپلی بدنش لاغر بعد با غذا تنبیهش میکنی 😂😂😂😂

حالا اون هیچی چاقی لاغریش بخوره توسرم اخه خودش دوشخصییه هم بعد مهربون داره هم بعد دیو دوسر چون باباش. عصبی بوده مامانش مهربون نگرانم بچه.منم اینجوری بار نیاره

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
حالا اون هیچی چاقی لاغریش بخوره توسرم اخه خودش دوشخصییه هم بعد مهربون داره هم بعد دیو دوسر چون باباش ...

وای اره اینجوری هم بده هم خوب از یه طرف زیادی مهربون باشی ساده ای و دستت میندازنو اسیب میبینی زیادی بدم باشی محبت نمیبینی و کسی دورو برت نیس دوتاش باهم درحد تناسب خوبه بنظر این زندگی براماها اینجوری سخته و دلگیره دوره اونا که واقعا باید توانشو داشته باشن.....

وای اره اینجوری هم بده هم خوب از یه طرف زیادی مهربون باشی ساده ای و دستت میندازنو اسیب میبینی زیادی ...

وای از اخلاق بی منطق باباش متنفرم مممممم یعنی ادم اونجوری تاحالا ندیده بودم هرچی بگم کم گفتم واسه هیچش حد و مرز نداره ن خوبی ن بدی ن خساست ن ولخرجی. کلا تو جوه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
من انقد حرصش دادم سر این قضیه،که دیگه بیخیال شده

اره منم دیگه ازخودم خسته شدم چیه بخدا اینقد لاغرو نحیف باز بقیه خانوما فامیل قربون صدقه اندامم میشن هه ولی شوهرم دلش خونه بیچاره 

2706