2737
2739

بچه ها شوهرم یه مدته ب خاطر کارش بهونه گیر شده همش کلافست بی حوصلست کمتر میاد ببینمش امشبم بهم گفت میخوام دو روزی تو خودم باشم.من فکر میگنم بهونه میاره!نمیدونم چم شده همش دارم گریه میکنم.هنوز،هیجی نشده دلم براش تنگ شده.چکار کنم مثل روزهای اول عاشقم باشع بهم توجه کنه دلم گرفته خس هفگی دارم حالم از،دوران عقد بهم میخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

رفته تو غارش

بهتره کاریش نداشته باشی

حالش که بهتر شد از قبلم عاشقتر برمیگرده پیشت

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738

تو دوران عقد اینطور مواقع باید راحتشون بزاری تا خودشون خوب بشند و برگردند سمتت

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

عزیزم ادما به خلوت کردن با خودشون احتیاج دارن. چون میخواد یکم با خودش خلوت کنه دلیل بر این نمیشه ک عاشقت نیست گلم.

هرشخصی باید یه تایمی رو برای خودش داشته باشه توی زندگی.

توام بهش بگو ک من پیشتم چرا تنها باشی هرچی هست به خودم بگو خودتو خالی کن (که بفهمه برات مهمه و پیششی)

اگه گف نه و اینا بگو باشه راحت باش اونجوری ک خودت اروم میشی اروم شو ولی هرموقه خواستی حرف بزنی من هستم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
منم باهات هم دردم ٦ساله اردواج كرديم داريم طلاق ميگيريم اين همه زحمت به باد رفت خدايا😭😭😭

هیچ وقت نگو به باد رفت نابود شد نمیدونم تموم شد

مطمئن باش پایان هر کاری میتونه شروع یه اتفاق خوب با تجربه بیشتر باشه برات

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
واقعا؟به تنهایی و نبود من عادت نمیکنه؟دلم نمیاد بهش زنگ نزنم و ازش بی خبر باشم

نه مطمین باش اگه همون دوروزی ک گفته راحتش بذاری بهتر و ارومتر از قبل برمیگره

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2706