2737
2734
عنوان

توروخدا بییاااااان😢😢😢

218 بازدید | 24 پست

بچها برا زانو درد چی خووبه چیکاار کنم دوهفتس درد میکنه موقع خاب، از پله ها نمیشه بالا رف،موقع را رفتن خیلی اذیت میکنه  توروخدا اگ میدونین بگین😭😭😭😢

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شب به شب زنجبیل تازه رو رنده کن تو ماست بخور 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

امگا ۳ کم داری برو دارو خانه بپرس بهت میگن دکترم نمیخواد بری ازین به بعد مصرف شیرتو بیشتر کن 

سیب بخور 

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
2738
خوب میکنه😢

چند شب بخور درحد معجزس

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
امگا ۳ کم داری برو دارو خانه بپرس بهت میگن دکترم نمیخواد بری ازین به بعد مصرف شیرتو بیشتر کن  ...

واقعا؟؟

خیلی میترسم 😢

اصن از پله نمیشه بالا رف یا شب چن بار از دردش بیدار میشم یهو زانو درد گرفتم گفتن شاید از سرماست خوب میشی ولی نشده

عشق یعنی وقتی خوابه از گردنش شروع به بوس کردن کنی و رولباش قفل شی...
ماساژ رفتم فایده نداش😢شبا خیلی اذیتتت میکنه 

زیاد رو پا نباش بتونی با روغن زیتونی ماساژ بدی بعد گرم کنی هم خوبه 

2706