2733
2734
عنوان

خریدن گوشی اقا توروخدا دلشوره دارم میمیرم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی اشغالی نیست میگی ۳ تومن گرفتم خیلی استرس افتاده ب جونم 

نه عزیزم نگران نباش.واسه احتیاط فردا که میری تبدیل بگیری جعبه گوشیتم ببر به یه فروشنده نشون بده که خیالت راحت بشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

گلم وقتی گوشی تو ایران اومده تبدیلشم اومده حالا هر مدلی میخواد باشه شارژرش 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
استارتر تبدیل میخواد نگران نباش، دو سه تومنه بچه ها گوشی رجیستر نشده باشه کاریش میشه کرد؟ از اشن ...

باید خودت بری زیجستر کنی اخه سرش مث اونا نیست ک تبدیل بخوره 

2738
باید خودت بری زیجستر کنی اخه سرش مث اونا نیست ک تبدیل بخوره 

نهایتش یه شارژر اورجینال میخری براش.نگرانی نداره که

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
تبدیل میخاد.برا چه چیزایی سکته میکنین.گوشی من روز دوم از دستم افتاد تاچش شکست.همه جاش داغون شد انداخ ...

چند خریده بودی ?! من تبلتم سوخته و دیگه م درست نمیشه، از غصه ش خوابم نميگیره 😖

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

همونطور ک گوشیهای دیگه رو چین زده بعضی مدلا رو هند میزنه شارژراشونم کلا کوتاهه یا حالا بقول شما بهر طریق تو پریز ما نمیره اول اینکه ببین تو خونه تبدیل وسیله دیگه ای نداری لپ تاپی چیزی حتی ۳ به ۲ هم باشه میتونی اینو توش بزنی  مال من ک اینجور بود بحث کوتاهیش بود بیشتر با یه تبدیل درست میشه

به هندم حرف نزن بمن برمیخوره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت