2733
2734
عنوان

خریدن گوشی اقا توروخدا دلشوره دارم میمیرم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست

تبدیل میخاد.برا چه چیزایی سکته میکنین.گوشی من روز دوم از دستم افتاد تاچش شکست.همه جاش داغون شد انداختم سطل آشغال.جای من بودی چیکار میکردی؟

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این شکلیه؟

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

سکته کردن نداره. تبدیل میخواد. یه چیزیه میزنی سر دوشاخه اش درست میشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2738
بلد نیسم عکس بدم خیلی ناراحتمممم گرون خریدم

خانومی محصول مال سامسونگه و اولین بار توی هند عرضه شده.اصلا جای نگرانی نداره،فردا برو یه تبدیل براش بخر حله

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
خانومی محصول مال سامسونگه و اولین بار توی هند عرضه شده.اصلا جای نگرانی نداره،فردا برو یه تبدیل براش ...

ینی اشغالی نیست میگی ۳ تومن گرفتم خیلی استرس افتاده ب جونم