2733
2739
عنوان

خریدن گوشی اقا توروخدا دلشوره دارم میمیرم خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست

واسه من به سه راهی میزنم میشه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
چند خریده بودی ?! من تبلتم سوخته و دیگه م درست نمیشه، از غصه ش خوابم نميگیره 😖

سال 96 یک و ششصد.اون موقع مثلا گوشی خوبی خریده بودم. تو خیابون دوستم از پشت ترسوند منو .گوشی رو پرت کردم هوا افتاد وسط خیابون.هیچی ازش نموند.الان تعمیرات خیییلی گرون شده.بنظر من از خیرش بگذر

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سرش گرده اخه مث رابط شارژر لپ تاپ نیست ک 

بهرحال نگران نباش فردا تبدیل بگیر واسش

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
 وایییییی مرسی خیالم راحت شد

خواهش میکنم عزیز

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سال 96 یک و ششصد.اون موقع مثلا گوشی خوبی خریده بودم. تو خیابون دوستم از پشت ترسوند منو .گوشی رو پرت ...

والا ه درست بشه بازم خوبه ولی هاردش سوخته و دیگه گیر نمیاد

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2740
مبدل میخواد ،تا جائی که میدونم شرکت سامسونگ تو هندم یه شعبه داره که ساخت گوشی انجام میدن،خیلی جاهایه ...

اخه سامسونگ دیگه گارانتی نداره اینجوری ک موبایلیه گفت 

2706