2737
2734
عنوان

دغدغه از پولدارشدن و کار زیاد همسر😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 142 پست

سلام استارتر😄😄😄

آره اومدیم مسخره تون کنیم:)

عیب نداره فوقش طلاقه 

در عوض کُلی ارث و میراق ب بچه هاتون میرسه🤪🤪🤪

اینجوری تو دل آدما رو خالی میکنن:)

نهایتش اینه دیگه 

باو زندگیتونو کنید 

هر چیزیو انقد روش فوکوس کردین سرتون میاد!

حالا شما هی باز ب شکاک بازیاتون ادامه بدین!

عزیزم اینجاست که باید خودتو نشون بدی

غر زدن ممنوع، چون ایشون خسته برمیگرده خونه توقع درک شدن داره، و وقتی آرامش نداشته باشه فراری میشه

و ممکنه بقول خودت هوایی بشه

بعد شما فکر میکنی ، پول هواییش کرده 

در حالیکه عدم آرامش خونه هواییش میکنه

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دکتر نمیری تو پارانوییدی یسره شک داری،بخدا من جای شوهرت بودم طلاقت میدادم😭😭از سر دلسوزی دارم ...

چرا میگی دارم؟فکر کن من با شرایط فوقالعاده برای کار الان خونه نشینم. با بچه ها تا ی باشگاه هم نمیتونم برم. خونه ی دوست دیگه تعطیل. اونوقت شوهرم مدام تو بهترین رستوران هاست و بهترین مکان ها. چون قبلا همش باهاش بودم الان بخاطر بچه ها دیگه نمیتونم باشم و جای من رو دوستاش و شریکاش پرکرده اذیتم

2731
عزیزم اینجاست که باید خودتو نشون بدی غر زدن ممنوع، چون ایشون خسته برمیگرده خونه توقع درک شدن داره، ...

اتفاقا آنقدر الان ساعت 2 بهش غر زدم ک با ناراحتی خوابید. ک چرا منو نمیبری بیرون چرا فلان چرا..... اونم عصبانی شد 

والا عزیزم من حاضرم شوهرم کلا شبا هم نیاد و 1 میلیارد بیاره خونه چندین میلیاردش که بماند دیگه😍😍😍😍

قبلا ساعت 5 خونه بود و خیلی کمکم بود ولی جدیدا هم کارش بیشتر شده و ساعت 9 شب خیلی خسته میاد خونه و من چون کلا ادم پولکییم همش سعی میکنم همه چیز اوکی باشه واسش تا خستگیش در بره

2740
چرا میگی دارم؟فکر کن من با شرایط فوقالعاده برای کار الان خونه نشینم. با بچه ها تا ی باشگاه هم نمیتون ...

زندگی منم همینه دقیقا

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عزیزم نمیشه که همیشه پیشت باشه اتفاقا الان بیشتر دلتنگت میشه اونم دوس داره واسه رفاه شما تلاششو بیشترکنه بانشستن کنارتوکه پول نمیاد باید رفت دنبالش. شوهر مننم صبح میره یازده شب میاد

سردارم خداحافظ......
منم شرایط شمارو دارم.شوهرم فقط دنباله پوله.میدونمم یه روز میلیاردر میشه.چون تواناییشو داره.ولی میدون ...

شوهرم قبل ازدواج با من میلیاردر بود. الان یک هفته است ک سیستممون داره عوض میشه

اتفاقا آنقدر الان ساعت 2 بهش غر زدم ک با ناراحتی خوابید. ک چرا منو نمیبری بیرون چرا فلان چرا..... او ...

ای خدااااا

خب خودت برو با بچه هات بگرد دختر

چرا خودت با دست خودت کاری میکنی همسرت ازت دور بشه و بکر کنه قدر زحمتاشو نمیدونی اخه؟؟؟؟

حساسیتت خیلی زیاده میخواد بره رو‌ساختمون اینها پروژه داره

مگه میره پارتی؟؟

بچه داری افسرده‌ات کرده برو دکتر اعصاب

فقط ب پول فک کن غرغرو‌نباش بد میشه شرایطت از اونور شوهرت ازت فراری میشه😊😊

به هر چی فکر کنی سرت میاد دور کن از خودت این مسلئه رو

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
عزیزم نمیشه که همیشه پیشت باشه اتفاقا الان بیشتر دلتنگت میشه اونم دوس داره واسه رفاه شما تلاششو بیشت ...

آخه شرایط شوهر من الان خیلی خوبه. از طرفی هم بهم پیشنهاد داده مسافرت خوب میبرم ولی مادرشم باهامون باشه. منم قبول نکردم. 

چرا میگی دارم؟فکر کن من با شرایط فوقالعاده برای کار الان خونه نشینم. با بچه ها تا ی باشگاه هم نمیتون ...

من بهت حق میدم اینجا ایرانه و زن محکومه به خانه داری و بچه داری و شوهر داری, زندگی اینجا از آن مرداس

2706