2737
2734
عنوان

بخدا دیگه نمیتونم مهمونداری کنم

512 بازدید | 48 پست

پسرم اوتیسم داره همش باید بهش برسم نباید بزارم کارتون ببینه باید ببرمش پارک و تو خونه سرگرمش کنم و چن سری تمرین داره و کلاسای گفتارو رفتار میبرمش کلا تایمم پره ولی همش مهمون میاد برام ..دوماه برادرشوهرم خونمون بود ..البته خونمون دوطبقست میرفت طبقه پایین ولی من باید پخت و پز میکردم و مجبور بودم بزارم پسرم کارتون ببینه..اون رفت خواهرشوهرمو پسرش اومدن ..قبلشم دختر عموی شوهرم بود ک یه هفته موند الان دوباره برادرشوهرم و زنو بچه هاش میخان بیان به شوهرم گفتم من نمیتونم همش براشون بپزم پسرم بهم نیاز داره ..گفت بهش میگم خودش غذا بپزه ولی من میدونم اون اینکارو نمیکنه مطمعنم همه زحمتا میوفته گردن من

وای چقدر ملت بی درک هستن 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونتون هتله!؟

چخبره میان ماهی هفته ای میمونن

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738

خیلی سخته، درک میکنمت شديدددد، ولی بهشون رو نده عزیزم، بذار دلخور شن اصلا ! آسایش خودت و سلامتی بچه ت از دلخوری اونا مهمتره

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706