2737
2739
عنوان

آيفون دارا بيايين

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 22 پست
اره مثل سیب اپه منتها من خیلی قبلنا خریده بودم این بار فقط لایسنسشو فعال کردم نمیدونم چقدره اشتراکش& ...

يكي هم اينكه ديگه برنامه نصاب نميتركه موقع تحريمها؟ 

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

License یعنی مجوز استفاده از برنامه مثلا چون من قبلنا خریده بودم فقط با وارد کردن ایمیلم مجوزش رو بر ...

اين برنامه نمي تركه عزيزم؟ بعد برنامه هاي داخلش مثلا همين كرفس هم پوليه؟

يكي هم اينكه ديگه برنامه نصاب نميتركه موقع تحريمها؟ 

تا حالا که غیرفعال نشده منتها مثل سیب آپ همه ی برنامه ها رو نداره کلا یه مدل خاصی هست بیشتر برنامه هایی مثل spotify و ...رو‌هک کرده یا برنامه های کاربردی خارجی رو با قیمت خیلی پایین یکساله اشتراک گذاشته

2731
تا حالا که غیرفعال نشده منتها مثل سیب آپ همه ی برنامه ها رو نداره کلا یه مدل خاصی هست بیشتر برنامه ه ...

قربونت عزيزم. مرسي از راهنماييتتت😘😘

اره والا. راستش من ديگه كم كم دارم از گوشيم زده ميشم، يكي اين مشكل، يكي اينكه مثلا موزيكايي كه از تل ...

اره منم به غلط کردن افتادم 😄 حتی اهنگی رو توی فایل سیو کنی هم مثلا تو زاپیا نمیاد، دوباره اونجام باید کپی کنی! خیلی خنگه 😂 

اره منم به غلط کردن افتادم 😄 حتی اهنگی رو توی فایل سیو کنی هم مثلا تو زاپیا نمیاد، دوباره اونجام با ...

خنگه😂😂

2738