2733
2739
عنوان

پسر یکسال و نیمه ام مشت میزنه توی سر خودش😥بیاین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2214 بازدید | 49 پست

وقتهایی که اینکارو انجام میده بهش توجه نکنید خودتونو با کارهای دیگه مشغول کنید تا ببینه اصلا بهش توجه نمیشه و یا سعی کنید جو رو عوض کنید باهاش فکرشو ببرید به سمت یه کار دیگه.پسر من جیغ می‌کشید برای رسیدن به خواسته هاش. اما یک هفته ای از سرش افتاد. 

عزیزم من خودم کوچیک بودم وقتی عصبانی میشدم سرم و زمین میکوبیدم 😁خواهر زاده ام هم همین کارو میکرد ..😄مامانم میگه از یک سالگی اینکارو میکردی و من خودم فک کنم ۳-۴سالم بود یادم میاد وقتی خیلی عصبی بودم میکردم ..انگار تخلیه میشدم از عصبانیت ..ولی پسرتان احساس میکنم متوجه هست که شما حساسی میخواد جلب توجه کنه اصلا به روش نیار و حواسشو پرت کن ..☺

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواد حرف بیفته دختر منم۲۰ ماهشه میزنه تو لپ خودش

عادیه.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
چرا اخه چ ربطی ب زبون داره عزیزم

چون نمیتونه کلامشو بهت بگه میزنه از حرصش

یا ممکنه موهاشو بکشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عزیزم با این کارش میخواد جلب توجه کنه بهترین کار اینه که اصا به روی خودت نیاری حتی نگی نکن و نزن اینا به جاش فوری سرشو با یه چیزه دیگه گرم کنی که یادش بره مثلا بگو توپو بیار بازی کنیم و ...

2738

اگر تاحالا ندیده ببرش دکتر چون ممکنه فشار مغزش بالا باشه

خانمایی که بچه هاتون سرشونو به دیوار یا زمین میکوبن ببریدشون دکتر

بچه هایی که فشار مغزشون بالا میره زبون ندارن بگن اینکارو میکنن دکتر داخلی مغزو اعصاب باید ببرن پدر و مادرشون

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
منم یادم رفت بگم عصبی ک میشه سرشو میکوبه ب زمین یا مبل😥 الان تاپیک اوتیسم رو دیدم ترسیدم خدای نکرد ...

نه بابا

دخترمنم جدیدا قهر کردن یاد گرفته 

میخوابه زمین پشت رو میشه سرشو میذاره رو دستاش یعنی قهره

انقد بامزه میشه انقد بوسش  میکنم

البته اون لحظه بی توجه میشم که لجباز بار نیاد با گریه به خواستش نرسه

عزیزم روانشناسا میگن در این مواقع اصلا بهش توجه نکن. حتی وقتی نگاهتون بهم گره میخوره هیچی نگو. وانمود کن که کارش طبیعیه. با این کار دیگه رفتارشو تکرار نمیکنه.

منم دخترم یمدت جیغ یاد گرفته بود. هرچی میخاست جیغ می زد، منم وقتی جیغ میزد بهش اون وسیله رو نمیدادم وقتی اروم میشد بهش میدادم، باورت نمیشه سرِ دو روز جیغ زدنو فراموش کرد.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ی منم همین کارو میکن دو ماهش سرشو زخمی میکن و دستاشو میگیرم وبا خنده بادستاش بازی میکنم چندتا حرکت ورزشی کششی لنجام میدم موقعت یادش میره والان کمتر شد و گاهی کامل فراموش مبکنه

دختر منم موقع شيرخوردن آروم ميزنه تو صورتش انگار با اينكار آرامش ميگيره ولي آروم ميزنه بهترين راه پ ...

وای دیدی 😍😍😍😍😍

دخمل منم همینه قربونش بشم. وقتی اینجوری میکنه دلم میخاد قورتش بدم 😘😘😘😘😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706