2410
2553

بچه هاوقتی پسرم ده ماهش بود من خیلی عصبی بودم و گاهی مشت میزدم توی سرخودم، البته دور از چشمش و نگاهش، دیگه ازونموقع اینکارو نکردم الان یکی دوهفتس پسرم یهو میبینی مشت میزنه توی سرخودش و نگاه ب ما میکنه ک واکنشمونو ببینه ، هی میزنه و همراه زدن صدایی مث عِ از خودش درمیاره گاهیم وانمود میکنه ک داره میزنه و دستشو محکم تانزدیک سرش میاره و عه عه میگه ولی نمیزنه

گاهی شیرش میدم موقع شیر خوردن هی میزنه توی سرخودش، یا گاهی وقتی عصبانی میشه مثلا چیزی میخاد و بهش نمیدیم باگریه میزنه تو سر خودش

شما تجربه ای دارین؟ چ واکنشی نشون بدم دراین مواقع؟ ایا مشکل جدی ای هست خدای نکرده؟

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

هر موقع خواست اینکار رو کنه سریع هواسش رو پرت کن و یه کارش عکس العمل نشون نده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

پسره منم ۳سال و ۹ماهشه وقتی عصبی میشه گاهی خودشومیزنه ولی سال پیش ک دوساله بود خیلی بدتربود درحدی که میخوابید رو فرش و محکم‌محکم سرخودشومیزدتوزمین وگریه میکرد

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 

🤨🤨🤨پسرت با اینکه کوچیکه ولی از الان میدونه به چه دنیای مسخره ای وارد شده بخاطر اینه که میزنه هی تو سر خودش.. که چرا منو به این دنیای پست آوردی..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706