2733
2734
عنوان

ادمای بیشعور.بیاید بگم چی‌شده ؟

620 بازدید | 62 پست

خانما یه ساختمان روبروی خونه ما ساختن تازه اومدن ساکن شدن داخلش من پرده های خونم حریره نازکه ولی فردا دارم میرم آستر بگیرم براش پنجرهای سالنمون روبروی پنجره های ساختمون روبرویه امشب رابطه داشتیم یارو چندبار اومد پشت پنجره اخرین بار مچشو گرفتم سریع رفت کنار و لامپارو خاموش کرد ب نظرتون دیده از فاصله ۴متری با وجود پرده و تاریکی سالن ؟؟؟به نظرتون چیکارکنم؟

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪

فك كردم ادماي بيشعورو صدا كردي بيان😑

فقط دليل اومدن خودمو نميدونم

واي بحالتون چيزي بياد توو ذهنتون😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خو وسط سالن خواستن تنوع بدن

خوواهر من زیر پرده ای نداری تنوع نده فعلا😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من بودم بخدا پرده رو ميزدم كنار و با دقت نگاهتون ميكردم كليم ميخنديدم بهتون شوهرمم صدا ميكردم ببينتتون 🤗🤗🤗🤗

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

اون وسط ؛ حواس تون ب پنجره و ... هم بود ؟! 

خب با اون همسایه کاری ندارم   خودتون ب خودتون رحم می کردید ک عیش تون منغص  نشه ....😥

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706