2733
2739
عنوان

كيا با نا اميدى باردار شدن ؟

139 بازدید | 7 پست

خانما من ماه بعد بايد به خاطر مشكل ضعف اسپرم همسرم برم اى يو اى خيلى نا اميدم خيلى خسته ام كسى هست تو نا اميدى باردار شده باشه تو شرايط مثل من؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم مثل شما دوبار ای یو ای شدم ۴ سال اقدام بودم در اوج نا امیدی بعد ای یو ای که نگرف خدا خودش معجزه کرد ادر ماه باردار سدم الان ۶ ماهمه نا امید نباش بعدشم منم دوماه بعد ای یو ای خودم لاردار سدم خیلی خوبه برو حتما 

2728

من قلب درد گرفتم والا خیلی خسته شدم دکتر گفت یا عمل کن یا ای یو ای 9 ماهه هر روز میگه امروز عمل میکنم فردا عمل میکنم  هووووف دیگ امشب واقعنی قلب درد گرفتم از دستش نفسم سنگین شده چه مرگشه نمیدونم ببخشید اخه خیلی ناراحتم

من قلب درد گرفتم والا خیلی خسته شدم دکتر گفت یا عمل کن یا ای یو ای 9 ماهه هر روز میگه امروز عمل میکن ...

ببین امشب خرما دارجین عسل بده بخوره ویتامین ای و سی داروشو بده بخوره درصمن فردا صبح هم تخم مرع محلی با کره و پر فلفل سیاه یا کله پاچع بخورید قبل ای یو ای بزار اسپرمش قوی بشع

بعد از یکسال اقدام وبعد مشخص شدن  از ضعف اسپرم همسرم دکتر گفت ای وی اف .منم اومدم گفتم ضعیف شدی باید یکم خودتو تقویت کنی  ی مدت کوتاهی ویتامین استفاده کرد با تغدیه.بعدش به هیچ چیز دیگه فک نکردم به درمان یا دارو  بیا روشهای ای یو ای یا ای وی اف .کلا بیخیالم شده .ولی ناامید نه گفتم خدا بخواد بده خودش بموقع میده .حتی اصرار و نذر و نیاز هم به خدا نکردم در این مورد .بعد یکسال دیگه خود بخود شد.از استرس و درگیری فکری بیرون بیا ولی نا امید نشو.بسپر بخدا

2738