2733
2739
عنوان

کاشکی میشد مامان بشم ... 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 101 پست

بچه ها یه هفته مونده ب پری..

فقط نفخ دارم..

و گاهی تیر میکشن جفت تخمدونام..همیشه فقط سمت راستی تیر میکشید..

هر ماه فرق داره علایمم 😳

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
رژیممو ک خوب چسبیدم ورزشم انشالله به زودی

ایووول خیلی زود جواب میده رژیم با ورزش 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا جایی که میتونین وزنتونو بیارین وایین من وزنم 85بود باردارشدم الان شدم 100خیلی سختمه شبا نمیتونم بخابم فقط لحظه شماری میکنم زودتر بچم بدنیابیاد رژیم بگیرم همه رو آب کنم

دوستان برا منم دعا کنید خدا یه نی نی بده بهم  

۴ سالو نیم اقدام یه آی وی اف که ۵ ماهگی سقط کردم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2728
نا امید نشو گلم ایشالله که میشی و میای اینجا تاپیک میزنی خبر بارداریتو میدی 😍😍 منم برات دعا میکنم ...

مرسی از دعااات 😍 نمیدونم چرا اروز شده برام که نی نی بده خدا بهم .. 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها یه هفته مونده ب پری.. فقط نفخ دارم.. و گاهی تیر میکشن جفت تخمدونام..همیشه فقط سمت راستی تیر ...

فقط یه چیزی بگمت❤زیاد به علائم اعتمادنکن منم اون سری ازبس منتظربودم و به خودم تلقین کرده بودم باورکن تمام علائمشوداشتم از دردسینه بگیر تا حالت تهوع،سرگیجه کمردرد و....

زرتی پریودشدم...ازبس امیدداشتم ک باخودم میگفتم ازاون دسته از آدمام ک تو بارداری پریودمیشن😐

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
بچه ها یه هفته مونده ب پری.. فقط نفخ دارم.. و گاهی تیر میکشن جفت تخمدونام..همیشه فقط سمت راستی تیر ...

از روی علایم خیلی نمیشه متوجه شد باید منتظر روز موعود باشی میدونم خیلی سخته منم همه ی این حالتارو تجربه کردم

دوستان برا منم دعا کنید خدا یه نی نی بده بهم     ۴ سالو نیم اقدام یه آی وی اف که ۵ ماهگی ...

وای بمیرم برا دلت 😔😔 خداکنه همین ماه نی نی بیاد بچسبه ب دلتتتتتت 😍

مشکلت چیه عزیزم اگه دوس داری بگو؟

مثل من پلی کیستیکی😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
تا جایی که میتونین وزنتونو بیارین وایین من وزنم 85بود باردارشدم الان شدم 100خیلی سختمه شبا نمیتونم ب ...

اره دکترم گفته فقطططط وزنتو بیار پایین..ماه رمضونیم سعی میکنم شیرینی و برنج زیاد نخورم ک حداقل بشم 75

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از روی علایم خیلی نمیشه متوجه شد باید منتظر روز موعود باشی میدونم خیلی سخته منم همه ی این حالتارو تج ...

اره واقعا علائمم هر ماه یه طوریه..دیگه نمتونم بهش امیدوار باشم.. 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای بمیرم برا دلت 😔😔 خداکنه همین ماه نی نی بیاد بچسبه ب دلتتتتتت 😍 مشکلت چیه عزیزم اگه دوس داری ...

همین ماه که امروز ۶ روزم زودتر پری شدم  

یه ماه عقب نیفتادم الکی هم شده خوشحال بشم

نه عزیزم من مشکلی ندارم همسرم اسپرماش ضعیفه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
تا جایی که میتونین وزنتونو بیارین وایین من وزنم 85بود باردارشدم الان شدم 100خیلی سختمه شبا نمیتونم ب ...

من بدون دارو پری نمیشم..برا همین میترسم 😔😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا چون این ماه انتظارشو نداری این ماه میاد

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706