2737
2739
عنوان

حسابداری یا آرایشگری؟

75 بازدید | 5 پست

سلام خانوم ای جیگر و خوشگل😊

دوستانم خوبید؟

واقعیتش تو این وضع نابسامان جامعه نمیشه فکر و خیال نکرد😅منم که وسوااااسیییی واقعا خیلی نگرانم... 

خانم خوشگلا من ۲۰ سالمه سه ساله ازدواج کردم و بخاطر بعضی مشکلات یکم از درس عقب موندم الان امسال تا تابستون دیپلم حسابداری رو میگیرم... دغدغه من شده اینکه برم کنکور حسابداری بدم اگ امسالم قبول نشدم بخونم برا سال بعد یا همین حسابداری یا کامپیوتر و یا زبانم که خوبه رو ادامه بدم تو دانشگا یا برم آرایشگری و خیاطی؟؟؟

وضع مالی همسری هم خوبه الحمدالله ولی برای من شغل خیلی مهمه! ساده بگم میخوام دستم به جیبم باشه و درآمد برام مهمه. 

دوستان گلم لطفا همگی بیاین و راهنماییم کنین

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

اگه واقعااا میخوای کار کنی بیخیال دانشگاه شو

ن تو ایران ن تو هیچ کشوری دانشگاه چیزی یادت نمیده

برو دوره های حسابداری

همه جا هم ازت کاربلدی میخوان برای حسابداری ن مدرک

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرمن اگه کار برات مهمه برو دوره نرم افزارای حسابداری،یاد بگیر برو سرکار چون دیپلم حسابداری با لیسانسش اگه تجربه کاری نداشته باشی تفاوتی نداره پس وقتتو تلف نکن