2733
2739

سونوگراف گفت فولیکول غالب ندارم پلی کیستیکم و فولیام زیر ده هستش

حالا چی میشه؟روز ۱۵ پریود بودم و پریودام ۳۱ روزس

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.کارشناس مامایی هستم...آزمایش هورمونی هم دادی؟موی زائد روی شکم سینه،زیر چانه داری؟؟پریودات ...

سلام عزیزم نه امروز دکتر برام فقط ازمایشای روتین نوشت با پاپ اسمیر و سونو هنوز نشونش ندادم چون اون یکی ازمایشا رو ندادم

اتفاقا بهش گفتم ازمایش هورمونی هم بنویس ولی ننوشت گفت نیاز نیس ایندفه رفتم اصرار کنم بنویسه؟پریودام خیلی منظمه موی زائد انچنان ندارم یعنی اون چیزی ک تو بقیه دیدم ک میگن زائد اینه مال من اونجوری شدید نیس

2731
سونوگراف گفت فولیکول غالب ندارم پلی کیستیکم و فولیام زیر ده هستش حالا چی میشه؟روز ۱۵ پریود بودم و پ ...

عزیزم بیشتره پلی کیستیکا مثل خودم فولیشون ریزه ک باید زیر نظر دکتر باشن و دارو میدن برا بزرگ شدن فولی 😉

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
عزیزم بیشتره پلی کیستیکا مثل خودم فولیشون ریزه ک باید زیر نظر دکتر باشن و دارو میدن برا بزرگ شدن فول ...

عزیز پریودات نامنظم بودن.؟فقط از رو سونو فهمیدن پلی هستی

سلام عزیزم نه امروز دکتر برام فقط ازمایشای روتین نوشت با پاپ اسمیر و سونو هنوز نشونش ندادم چون اون ی ...

دکترت احتمالا خودش بنویسه برات ازمایشات هورمونی رو...مشکلت چی بود که سونو دادی؟

دکترت احتمالا خودش بنویسه برات ازمایشات هورمونی رو...مشکلت چی بود که سونو دادی؟

والا پارسال یبار رفته بودم دکتر خودش سونو کرد گفت احتمالا پلی هستی

دیگه گفتم واسه چکاپ برم ببینم وضعیتم چطوره چون فعلا بچه نمیخام میخاسم ببینم اصلا مشکلی دارم یا نه واسه بچه دار شدن

2738
والا پارسال یبار رفته بودم دکتر خودش سونو کرد گفت احتمالا پلی هستی دیگه گفتم واسه چکاپ برم ببینم وض ...

تایید پلی کیستیک بودن یا نبودن بستگی به ازمایشات هورمونی و معاینه ظاهری شما داره از نظر موی زاید که چون هیچکدوم در دسترس نیستن الان بهتره منتظر نوبت بعدی دکترتون باشید

تایید پلی کیستیک بودن یا نبودن بستگی به ازمایشات هورمونی و معاینه ظاهری شما داره از نظر موی زاید که ...

مرسی عزیزم😘الان ازمایش هورمونی همونیه ک روز سوم پریود میدن؟