2752
2734
عنوان

اقدامي هاي عزيز بيايد باهم باشيم

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 307 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم سونو بود ببخشید اشتباه گفتم 

آها فک کردم آزمایش بارداری میگی برای اینکه بفهمم سقط بوده یا پریود

راستی به نطرت برم پیش دکتر خودم یا یه دکتر که شنیدم خیلی کارش خوبه میگفتن نگات میکنه میگه نازایی یا بچه دار میشی؟

2731
آها فک کردم آزمایش بارداری میگی برای اینکه بفهمم سقط بوده یا پریود راستی به نطرت برم پیش دکتر خودم ...

خب اگه دکتره خوبیه برو پیشش ولی زیاد استرس نداشته باش تازه اقدام کردی ایشالا که زود نتیجه میگیری 

خب اگه دکتره خوبیه برو پیشش ولی زیاد استرس نداشته باش تازه اقدام کردی ایشالا که زود نتیجه میگیری&nbs ...

اما به نظر من اینا همه حرفه که دکتر با ی نگاه بخواد بفهمه بازم نمیدونم 

میگفت مثلا خیلی حالیش میشه و اینا حالا نمیدونم دودلم که برم پیش دکتر خودم یا پیش این یکی

تازه اقدام کردی صبر کن اگه بعد چندوقت جواب‌ نگرفتی برو البته اگه از دکترت راضی‌ نیستی که هیچی اما اگه خوبه دکترت فلا برو پیش خودش 

من یک سال و سه ماه

تا چند وق پیشا ازمایش همسر مشکل داش

ارجاع دادن به مرکز ناباروری یرا ای یو ای

اما تو مرکز خداروشکر ازامیش خوب بوده

منم تا اونوق اوکی بودم

دکتر دوباره وقت داد 

اما خب باردار نشدم

برا چند روز دیگ دوباره مرکز نوبت دارم

تا بررسی کامل انجام بشه

پناه بر خدا

انشالله خدا به همه منتطرا فرزند سالم و صالح بده

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
ممنون ولی شوهرم میگه دو سه ماه نمیخواد هیچ کاری کنیم دیگه به خودت برس بعد دوباره شروع میکنیم

اره همه کاراتو اوکی کن آمادگی کامل پیدا کردی اقدام کن هرچی خدا بخواد من که همش استرس داشتم الان دیگه سپردم به خدا هرچی خودش بخواد