2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دیشب برا 12نفر 100تا تیکه انداختم ولی زیاد گوشت داشت،تو نریز،اشتباه منو نکن😁😁😁

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

قیمه گوشت زیاد میخواد .چرخی هم بزن که خوب پر بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
من دیشب برا 12نفر 100تا تیکه انداختم ولی زیاد گوشت داشت،تو نریز،اشتباه منو نکن😁😁😁

میخواستی نقرس بریزی تو حلق مهمونات؟؟

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
میخواستی نقرس بریزی تو حلق مهمونات؟؟

😆😆😆😆

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
قیمه رو تو زودپز درست میکنی یا قابلمه ؟ من تاحالا قیمه برای تعداد زیاد درست نکردم چطوری درست میکنید ...

رب که چشمی باید بفهمی،لپه هم من برا هر چهار نفر ی پیاله کوچیک میریزم،تو قابلمه هم میدرستم

2706