2737
2739

که توش پیام تشکر و زحماتش باشه ممنون میشم اگه کسی چیزی داره برام بفرسته

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسر عزیزم نهمین سالگردمون مبارک. مرسی😐😂

خخخخ همین 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂

منم اردیبهشت میشه نه سال 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
اما جدی خودت از طرف خودت بنویسی قشنگتره

همونو میخوام ولی بلد نیستم دیگه چی بنویسم

2740

من و همسرم ترجیح میدیم این جور وقتا رودر رو با هم صحبت کنیم از خاطراتمون بگیم یه گپ دوستانه دونفره داشته باشیم چون به نطرم این متن های تبریک اماده یه جورین انگار هیچ حسی ندارن توش این که خودت بشینی بنویسی اما فرق میکنه مهم نیست ادبی نباشه همینکه دلی باشه میشه بهتررین هدیه باز خوددانی

من ی سوال بپرسم  میشه واسه سالگرد ازدواج کادو داد اگه جشن نگرفته باشنن؟؟

آره چرا که نه ،البته نظره منه من که خوشحال میشم

من و همسرم ترجیح میدیم این جور وقتا رودر رو با هم صحبت کنیم از خاطراتمون بگیم یه گپ دوستانه دونفره د ...

منم میخوام خودم بنویسم ،گفتم یکمم از نظر دوستان استفاده کنم برای تشکر و قدردانی زحمات

2706