2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید پیشه ماما بری ...برادرم و زنش الان ۵ ماهه تو رژیمن...خلاصه هیچی نباید بخورن...از میوه ها فقط موز و اناناس... از غذاها فقط گوشت بره....مرغ اصلا ماهی اصلا لبنیات اصلا  و خیلی چیزای دیگه 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
2731
تو نت بزن زیاد هست  بسپار به خدا  اگه هم خیلی برات مهمه برو ای وی اف

میخوام اگه کسی رفته دکتر و رژیم گرفته واسم تجربه شو بگه زیاد مهم نیست هر چی خدا بخواد من یدونه دختر دارم خودم و شوهرم عاشق دختریم اما میخوام بعد دخترم یه پسر باشه😉

عزيزم من امروز پيش متخصص زنان بودم گفت اين روش ها چن سالي هس ك كلا منسوخ شده فقط آي وي اف ١٠٠ درصد هستش ك اونم توي هر سيكل فقط ٢٧ درصد احتمال باردارى داري

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738
چه سخت

اره سخته ولی دختر خالم ایطوری دو تا پسر گیرش اومد

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
میخوام اگه کسی رفته دکتر و رژیم گرفته واسم تجربه شو بگه زیاد مهم نیست هر چی خدا بخواد من یدونه دختر ...

خودم دقیقا عین شما بودم 

تمام راهها را رفتم  ولی بچه دومم دختر شد😍😍

یه جورای تجربه خودم را گفتم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2706