2733
2739
عنوان

الان تو کیش سحر قریشی رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شاید پنکیک دایمی زده،خیلی خوبه هم لک مکه هارو میپوشونه هم پوست سفید میشه

نشنیده بودم ..میشه بیشتر توضیح بدی

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
عزیزم رفتی بالخره،خوش گذشت؟ خوب ک زود رفتی اینروزا هنوز هواخوبه

آره😄

برگشتم یه هفته اس.خیلی خوب بود هوا

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
آره😄 برگشتم یه هفته اس.خیلی خوب بود هوا

امسال ک کلا خیلی خوبه هوا،

راستش من اصلا این چندسالی ک میرم کیش اصلا خرید نمیکنم،اهل اینکه تو سفرخرید کنم نیستم،فقط برای دخترم یدونه کیف گرفتم نیبرمش کلاس نقاشی ۷۵تومن ک اینجام همون قیمته،

کوروش مال خیلی چیزای قشنگی داشت ک زیر ۵۰۰چیزی نداشت،یک جفت کفش مجلسی خوشم اومدک ۷۰۰بود،🙄😎

بقول همسرم پاساژایی ک اخرشون مال داره،واقعا قصدشون مالوندنو انداختنه😀😉

امسال ک کلا خیلی خوبه هوا، راستش من اصلا این چندسالی ک میرم کیش اصلا خرید نمیکنم،اهل اینکه تو سفرخر ...

😁😆

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738
عزیزم شاید پنکیک دایمی زده،خیلی خوبه هم لک مکه هارو میپوشونه هم پوست سفید میشه

پنکک دائمی چیه؟

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم
آنقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت
یا لیزر میرفتم جلسه ای چهارصد هزار
لک صورتم می‌رفت وقتی لیزر نمی‌رفتم برمیگشت
کرم معجزه شب هم زدم پوستم داغون شد.جوشهای بزرگی زدم که جاش چال شد.
تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم ملا چهذمو عوض کرده خداشاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خداخیرش بده به حق علی چون دنبال سود نیست
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639 از همدان ارسال میکنه.پیجم داره بهش پیام بدید برای مشاوره پیجشو ازش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید.شماهو کرم زدید نتیجه گرفتید جون بچه هاتون دعام کنید معرفی کردم بهتون