2733
2734

سلام .

دوستان ما وضع زندگیمون جوریه ک اخر ماه کم میاریم شاید . اخه حقوق شوهرم کمه و گرونیا هم ک میدونید.

من هر وقت پول بخوام شوهرم داشته باشه بهم میده اگرم نداشته باشه راحت میگه ندارم.عصری داشتم شلوارشو اتو میزدم دیدم حدود سی چهل تومن تو جیبشه ب شوخی بهش گفتم این پولا برا من باشه .گف بیار بشمرم ببینم چقدره .منم ب شوخی گفتم هرچی هس باشه برا من .گف ن باید بیاری ببینم چقدر هست .من خیلی بهم برخورد پولو گذاشتم تو جیبش گفتم فقط میخواستم امتحانت کنم ببینم بهم میدی پولو یا ن .ب ذهنم رسید وقتی خودش پول بهم نمیده اشکالی داره مثلا ماهی بیست سی تومن از جیبش بردارم پس انداز کنم ییا واسه خودم خرج کنم . اخه یه بار نشد خودش پول بهم بده هر وقت لازم دارم باید برم بهش بگم

والا من که بر نمیدارم چون بهم پول میده ولی اگه بهت نمیده بردار😁

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جیب تو و شوهرت نداره ک 😐

من خودم اینکارو نمیکنم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نه من هیچوقت از جیب شوهرم پول برنمیدارم 

ما مقرر کردیم ی مقداری ک ماهیانه میده هم برای خرج خونه هم برای خودم سر ماه میریزه ب حسابم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2738

من اینکارو نمیکنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ازش بگیر خبببب

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706