2737
2739
عنوان

بچه ها ارزش داره کتونی مارک بخرم ۱۸۰۰ ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3493 بازدید | 70 پست
تا ۵سال دیگه از مد میفته و دلتم میزنه،برات مهم نیس ینی؟

نه عزیزم کتونی اصولا از مد نمیوفته مگر مدلای خاص مثل بالنسیاگا ک یه مدت تو بازاره یا اون جینگیل پینگیلا 

ولی‌کتوتیای اسپرت ساده و خوب نه تنها از مد نمیفته و بلکه حرابم نمیشه 

من  ۴ سال پیش یه کتونی گرفتم ۳۰۰ تومن هنوز دارم تا وثیف میشه میندازم تو ماشین نو میشه 

امسال خواستم برم بگیرم کتونی همه گرون بودن و بالا ۱ تونن اونایی ک  تو رنج ۵۰۰ و ۶۰۰ بودنم به قشنگی این خودم نبودن تثمیم گرفتم امسالم نخرم😆😆

😘واسم صلوات بفرستید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ،این پس اندازو بدی به کتونی؟ که به زحمت جمع کردی؟ واقعا عاقلانه نیست. بعدش چرا کتونیات خراب میشن ...

برای اینکه فقط باهاش پیاده روی نمیرم!

باهاش ورزش میکنم همش 

بعد کتونی غیراستاندارد هم نمیتونم بپوشم بخاطر کمرم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2731
به اینم فکر میکنم که دلمو میزنه برای همین یه مشکی انتخاب کردم که از مد نیوفته  ولی بازم دلم تن ...

به نظر من ک نخر😁

همونو جمع کن ماشین بخر که زیاد پیاده روی نکنی کفشت زود زود خراب شه😅😅😅😅😅😅

والا با ۳۰۰ تومن یه کفش مارک میدن،من نمبدونم چه جور مارکیه که یک و هشتصد قیمتشه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

من نمیدونم مگه باکفشات چیکارمیکنی که کفش ۳۰۰تومنیت سه ماهه داغونه

اگه رشته ورزشی کارمیکنی که حتمابخر

ولی اگه نه خب راستش نمیارزه...چرا چون این کفشا مارک به معنی واقعی نیستن...همشون های کپی های چینی درجه ۴اند.....قطعاتا۶۰۰میتونی یه کفش اسپرت خوب بخری 

2738
نه عزیزم کتونی اصولا از مد نمیوفته مگر مدلای خاص مثل بالنسیاگا ک یه مدت تو بازاره یا اون جینگیل پینگ ...

😅😅😅😅😅چی بگم والا من زیاد سر رشته ندارم تو کتونی

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

خانما اون ۳۰۰ تومنی ها فیک هستن نه اصل

اسی مارکش چیه؟!!

اکو بخر هم ساده هم شیک از مدم نمیوفته هم استاندارد و راحت مدل بایومش خیلی عالیه البته همین قدر که داری بازم میخوای

راستی کتونی نایک و آدبداس اصل الان بالای ۲ تومنه و بیشتر مراقب باش کلاه سرت نره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷