2733
2734
عنوان

بچه ها ارزش داره کتونی مارک بخرم ۱۸۰۰ ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3493 بازدید | 70 پست

من کتونی 300 400 میخرم عمرا خراب نمیشن 😐چکارشون میکنی مگه 3 ماهه خراب میشه 

من باشم نه چون دوسندارم یه کفش فقط داشته باشم باهمه لباسام بپوشم و کفشاییم که باهمین قیمتا میخرم همشون مناسبن نه خراب میشن نه اذیت میکنن اگه بخوام واسه چیزی انقد هزینه کنم ترجیح میدم یه ادکلن برند خوشبو بخرم 

الکی گفته نامرد😋 الان کتوتی خوووب زیر ۱ تومن خیلی کمه یسری جنسا شاید ۸۰۰ ۹۰۰

نه بابا بالای مغازش زده بود انواع کفش مارک و فلان،

ازین نمایندگی ها بود که ارزون تره جنسشون،خودش میگف اصلیه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شماکه تصمیمتوگرفتی چرااومدی مظرسنجی😁😁😁😁بروبخرحالشوببر

اخه هااا زورم گرفته 

احساس میکنم زیادشه    مثلا ۱ تومن بود خوب بود باز

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
من ک نمایندگی داره یارو و از سال ۱۳۴۰ مغازش تاریخچه داره و همیشه ازش خرید میکنیم و تا حالا جنس ننداخ ...

قطعاکفش ۱۴۰۰عالیه...حرفی توش نیس...ولی اصل نیس...ازخودهمون فروشنده بپرس بهت میگه ...محاااااله کفش نایک وآدیداس اصل توایران بیاد

2728
قطعاکفش ۱۴۰۰عالیه...حرفی توش نیس...ولی اصل نیس...ازخودهمون فروشنده بپرس بهت میگه ...محاااااله کفش نا ...

شاید استوک میفروشه 

استوک الان این قیمته 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

یه سری استوک فروشیم هست تو منیریه 

اونجا میتونی گیر بیاری مثلا کفشه استوکه ها ولی انگار نوعه 

مثلا شاید یه ماه پوشیده باشه 

پارسال جاریه خواهرم گرفت ۴۰۰ تومن ریباک ولی نوش بالا ۸۰۰ ۹۰۰ بود

😘واسم صلوات بفرستید😘
یه سری استوک فروشیم هست تو منیریه  اونجا میتونی گیر بیاری مثلا کفشه استوکه ها ولی انگار نوعه&n ...

دلم نمی کشه اونا رو بپوشم  

نو دوس دارم   

من بودم میخریدم!

پول کلاس هم بعدا جور میشه😜

چه سازی میزنی؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2740
من دقیقا همیشه همینو میگم و عمل هم میکنم بهش ولی کتونی ک ایقد زود خراب بشه داریم مگه اصن؟ من در مقا ...

منم همینطور عزیزم کلا انقد دلم میخواد لباس و کفشام پاره شن بندازم دور اصلا مرگ ندارن وسایلم .البته خوب مراقبت میکنم

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.

من یه کتونی نایک زرد رنگ خیلییییی خوشگل خریدم 1 و 200 انقد خوشگله که روم نمیشه بپوشمش همه نگاش میکنن.خدایی از قدیم گفتن هرچی پول بدی آش میخوری

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
منم همینطور عزیزم کلا انقد دلم میخواد لباس و کفشام پاره شن بندازم دور اصلا مرگ ندارن وسایلم .البته خ ...

خخخخ.منم .خواهرشوهرم همیشه میگه خوشبحالت تو خوب مراقبت میکنی ولی من زود همه وسایلم پاره پوره میشه.البته جنس ضعیف میخره خب لابد😎

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت