2733
2739
عنوان

یه سوال بپرسم نمی ریزین سرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 117 پست
نه عشقت زیاد میشه الان این فکرو میکنی چون تحربشو تداری

عشق بینمون بیشتر میشه. 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما تو دین هم داریم که بعد از عقد حب دونفر که باهم ازدواج میکنن تو دل هم میفته...

توی رابطه ی جنسی هورمونی توی بدن زن ترشح میشه که نسبت به اون مرد وابستگی پیدا میکنه و بیشتر عاشقش میشه...

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

اگه عاشق طرف باشی حاضرم قسم بخورم که از هر لحظش نهایت لذت و احساس خوبو میبری.پس مطمئن باش عشقت اگر بیشترم نشه معنا و مفهوم جدی تر و قشنگتری به خودش میگیره😍

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
2731

چرا من مجرد بودم به این چیزا فکر نمیکردم🤔🤔

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2740
فک کنم وسواس دارم  مثلا از بعضی چیزا واقعا چندشم میشه

محبتتون به هم بیشتر میشه اتفاقا اگه تو موقعیتش قرار بگیرید وسواس وچندشتون هم از بین میره😆😆😆😆

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
درکم میکنی پس 

اشتباه فکر میکنین چون دیگه نزدیک تر بهم میشین عشق هم بیشتر میشه منم قبل زایمان همه میگفتن بعد زایمان رابطه کمتر میشه چون مردا عشقشون به بچه زیاد میشه فلان میشه منم میترسیدم که سرد بشیم از هم ولی بعد زایمان انگارتازه عروسی کردیم😉بیشتر شد و همسرمم عشقش کمتر نشد که چندین برابر شده بهم

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
2706