2737
2739
عنوان

یه سوال بپرسم نمی ریزین سرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 117 پست
حتما شمارو لک لک ها آوردن😂😂

من یه بار ناراحت بودم از اینکه میدیدم همه پسر پرستن یه بار به مامانم گفتم دخترا و پسرا چه فرقی دارن که مردم اینجوری حرف میزنن منظور من اصلا اونجا نبودا فکرکرد اونجا رو میگم گفت دخترم پسراو دخترا هیچ فرقی ندارن فقط زیر پای پسرا ی خط هست زیر پای دخترا نیست 😫از همون خط میفهمن کی دختره یا پسر جالبیش اینجاس من داداش کوچیکمو پوشکش میکردم ینی نمیدیدم ک اینجوری جواب میداد😕

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار با شوهرو مامانم رفته بودیم رفاه ماملنم یه بسته از ک ا ن دو م برداشت.برگست گفت به شوهرم آدامسم ...

😂😂😂😂😂😂😂وای چ بد شده دوستم میگفت شوهرش میاد خونه مامانش داشته باچادر دخترش نماز میخونده اینم عادت داشته شوهره روشو ندیده بود از پشت رفته بودن به باسنش دست زده بوده بعد میاد آشپزخونه میبینه زنش اونجاس میگه پس اونی که نماز میخوند کی بود میگه مامانم چطور مگه😥خلاصه فرار میکنه بعد اون میگه حتی وقتی تنهاییم اول صورتمو نگاه میکنه بعد بهم دست میزنه

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
2728
2740
جنس های خارجی خیلی خوبن ولی گرون،رایحه های مختلف دارن ببین چی دوست داری،انواع حلقوی خاردار گرم کننده ...

من شنیدم یه مدل هست ویبره دار،ولی تا حالا ندیدم.

فک کردم منظورتون از آپشن دار اونان.

یه مارک خوب بهم معرفی میکنین؟

منم بدم میاد

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘