2733
2739

الکی...شوهرم اینقدر سرد شده که دیگه اصلا طرفم نمیاد.

قبلا وقتی وقت پری میشد نگران بودم که باردار نباشم ولی الان مطمینم‌چون چیزی نبوده بینمون.

خسته شدم...از اینکه هر کاری میکنم ایراد میگیره.اعتماد به نفسم کلا از بین رفته .قبل ازدواجم موهام رنگ بود و زیر ابروهامو خودم ندیده بودم.اما حالا دلسردم یه دختر شاد بودم که پژمرده شدم.

امروز همکارم گفت یه چیزی بگم ناراحت نمیشین.گفتم نه.گفت انگار شما چسبیدین به کار و خودتون ول کردین.ادم باید اولویتش خودش باشه.راست میگه من خیلی چاق و زشت شدم.خیلی

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب شايد بخاطر همين باشه،بخودت بيشتر برس

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

دستام خشکی زده. یکی از دندون های  جلوم خراب شده.کفشم معمولا خاکیه.کارای بچه هم با منه علاوه بر کار بسرون

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
2738

من بچم کل وقتمو گرفته

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

اولش اومدم بگم برای خودت صدقه بزار چشم نخوری

ولی بعد

بهتره به خودت و خونه و همسرت برسی شاید همسرت هم منتظر یکحرکتی از طرف تو هست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خب وقتی خودت  به خودت اهمیت نمیدی توقع داری یکی دیگه بهت اهمیت بده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706