2737
2734
عنوان

پیرسینگ

22649 بازدید | 85 پست

خانوما توروخدا گزارش نزنین . همه منو میشناسن ادمی نیستم الکی تاپیک چرت و پرت بزنم . پس حرفمو گوش کنین اگرم نمیتونین راهنمایی کنین بدون توهین برین . خانوما شوهرم میگه برو اون قسمتتو پیرسینگ کن . کسی انجام داده راضی هستین عوارض نداره ؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

منم دوست دارم.

ولی یکی از کاربرا اینجا میگفت به شدتتتتتت درد داره.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون قسمتو ک نمیدونم ولی رو گردنم زدم عفونت کرد بیچاره شدم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
چسبیشو بگیر بچسبون

نمیوفته؟؟

چسبش قویه؟؟

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2738
منم دوست دارم. ولی یکی از کاربرا اینجا میگفت به شدتتتتتت درد داره.

اره خیلی . 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
ااا اون چ جوریه 

چسبیه بجای اینکه سوراخ کنی میچسبه.من واسه لبم میخواسم سوراخ کنم که بجاش یه نقره نیم دایره گرفتم.اصلا معلوم نیس ک سوراخ نشده

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
اون قسمتو ک نمیدونم ولی رو گردنم زدم عفونت کرد بیچاره شدم

گردنت چرا عفونت کرد

2706