2733
2734
عنوان

سن بالا بچه دار نشید، چه مرد چه زن

| مشاهده متن کامل بحث + 3151 بازدید | 186 پست

بعدم مریض بودنو اینا همچین ربطیم نداره چون شما پدر مادرتون سنشون بالا هم نبوده.

من یه خانومی رو میشناسم که فکنم 18 19 سالگی بچه دار میشه و وقتی بچه اش 4 5 ساله بوده از شدت بیماری از پا میفته الان با اینکه هنوز 40 سالش نشده با واکر و با کمک بقیه راه میره و شوهرو دخترش ازش مراقبت میکردن این 17 18 سالو که لخترشم شوهر کردو رفت ...شوهرشم میخواد زن بگیره دیگه 😞

حرفای خنده دار میزنن و جبهه میگیرن فقققط 

درصورتیکع یه مادر 35 ساله زمانیکه بچش  25 سالشه  60 سالشه و مطمیناااا مادر 60 ساله بسیار فرتوت شده . حتی حال نداره بره با دخترش جهاز بخره . و یا ممکنه حتی خدای نکرده بیمار باشه و نتونه نوشو ببینه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرفای خنده دار میزنن و جبهه میگیرن فقققط  درصورتیکع یه مادر 35 ساله زمانیکه بچش  25 سالشه ...

نمیفهمن دیگه😂 فقط میگن

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
الان من متولد58هستم دخترم 22سالشه الان وقت مادرزن شدن منه اخه ؟ تواین اوضاع اقتصادی بایدجهیزیه بدم م ...

عزیزم مامان من متولد۵۳و۱۵سال بتمن اختلاف سنی داره وشش ساله مادرزن شده اتفاقا شوهرم وداماد دیگش عاشقشن انقدر رابطه خوبی دارن باهاش مخصوصا شوهرمن انقدر دوستش داره

2738
بالاخره بیمار میشه آدمیزاد، در مورد پدر مادر منم درست صحبت کن

استارتر عزیز باهات موافقم

ولی قبول کن ک خودتم داری خودتو اذییت میکنی با فک کردن ب مسائل منفی 

من خودم ۲۵سالمه و ی پسر۲سالو نیمه دارم درسته زودبچه دار شدم ولی خودم خیلی لذت میبرم ک وقتی پسرم ب سن جوونی رسید ی مادر پیر نداره البته ک همین الانشم مامانش کلی دردو مرض داره ولی اینم بگم پسرم بابای۳۰سالشو از دست داد 

قصدم اینه ک بگم مرگو زندگی دست خداست مریضی و سالم بودن هم دست خود آدماس 

گلم سعی کن افکار منفیو از خودت دور کنی و از بودن در کنار پدرومادرت تا زمانی ک سایشون بالاسرته لذت ببری 

منم ته تغاری ام و با فاصله زیاد از برادر خواهرام

مامانم 35 بوده و پدرم 42

اصلا مثل شما فکر نمیکنم.الان 30 سالمه

خیلی سرحال بودن پدر و مادرم....مادرم همیشه پای خرید و اینا بود واسم...هیچ وقت محدودم نکردن چون فکرشون باز بود ولی الان میبینم پدرشوهرم که جوونتره خیلی خیلی سنتی فکر میکنه و زندگی رو واسه خانواده اش زهر کرده

عمر و سلامتی دست خداست و اخلاق هم خیلی مهمه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
چهل ودودیره یه کم بچش دختره یاپسر

دختر 

نمیخواست دو تا بیاره ، دیگه خیلی دیر فهمید 

الان خواهرم بیست سالشه البته 😁

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
حالا ببينم اصلا ميتونم تو اين بي شوهري ازدواج كنم يا نه😂

😂😂😂هنوز ازدواج نکردی؟؟؟

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706