2733
2734

هر وقت که نیاز باشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با این گرونی خیلی دیر ب دیر عید ۹۷ خرید کردم همونه امسال هم خرید نداشتم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

خب مانتو وشلوار وکیف وکفش که سالی یه بار میخرم لوازم آرایشم رو که هرچی لازم داشته باشم میخرم رنگ کردن مو زیاد اهلش نیستم چرا دروغ بگم شاید هر یک یا دوسال یه بار مش کنم اونم مش سوزنی

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2740

ببخشید روانی خودشه .اگه داره ونمیده خودش روانیه باید پول بده زن گرفتن خرج داره اما اگه نداره شماهم ملاحظه شو بکن اگه چیزی هم نمیخری پولشو بگیر برای خودت پس انداز کن 

ببخشید روانی خودشه .اگه داره ونمیده خودش روانیه باید پول بده زن گرفتن خرج داره اما اگه نداره شماهم م ...

من عاشق خریدم بعدمنوبازن دوستش مقایسه میکنه میگه زنش هر۴ماه یه بارمانتومیخره بعدتوماهی یدونه میخوای بخری