2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین عزیزم بنابر تجربه م میگم باهاش فارسی حرف بزن کوردی زبان مادری و اطرافشه و شنیداری همیشه وجود داره براش پس قطعا یاد میگیره اما اگه فارسی نگید باهاش تو ندرسه دجار تمسخر و مشکل میشه 

2740
اول باید کوردی روتا دوسه سالگی باهاش حرف برنیدتاخوب یادبگیره بعدش فارسی حرف بزنید اونم یادبگیره

عزیزم من  یه شاگرد داشتم کردی حرف میزد تو جمع فقط اون بود بزور فارسی دستو پاشکسته میگفت و نمیتونست با دوستاش ارتباط بگیره همیشه تنها مینشست و ....

توروخدا خواااهشا در مورد موضوعاتی کە دانشش رو ندارید اظهار نظر نکنید و راهنمایی غلط نکنید

زبان مادری اگر بی اهمیت بود ، کە 21 فوریە روز جهانی زبان مادری نبود 

و اییین همە  روی لزوم و اهمیتش تاکید نمیکردن

استارتر عزیز میتونم ازتون بپرسم چرا با پسرتون فارسی حرف میزنید ؟

دلیلش اینە کە میخواید فارسی رو بدون لهجە حرف بزنە؟ 

توروخدا خواااهشا در مورد موضوعاتی کە دانشش رو ندارید اظهار نظر نکنید و راهنمایی غلط نکنید زبان مادر ...

عزیزم چه حرفیه

معلومه که زبان مادری مهمه

ولی بچه لهجه میگیره این طور

اول فارسی یاد بگیره

بعد زبون مادری

کجا؟ یعنی جایی که تدریس میکردین زبان اکثریت مردم چی بود؟

زبان عامیانه کوردی اما همه با بچه ها فارسی حرف میزنن من زیر بیست سال ندیدم تو خونه کوردی بگه الان 

همه بچه ها فارسی میگفتن غیر از اون یه نفر😔 

عزیزم من  یه شاگرد داشتم کردی حرف میزد تو جمع فقط اون بود بزور فارسی دستو پاشکسته میگفت و نمیتو ...

من از تجربه خودم میگم عزیزم

منم کوردم.من بادخترم تا سه چهارسالگی کوردی حرف زدم البته گاهی فارسی وشعرفارسی وکارتون فارسی واینا هم بود

بعدش خونمون رفت جایی که اطرافیان همه فارس بودن وبابچه های فارس دوست شد وبعدش هم مهد رفت وکامل فارسی رو یادگرفت

اما دوستم برعکس عمل کرد الان بچه هاش کوردی بلدنیستن