2737
2739
زور سپاس عازیزم😍

بە وا ئەونە دڵم ڕۆشنە بوووووووو ، پڕ دنیایک 

ئیجازە هەس بپرسم ئێوە کورد کوێنەن؟

ڕاسی بموەخشن ، ئەزانم وەختتان ئەگرم 

وەلێ فرە حەز ئەکەم ئەو دوو سێ دانە جواو منە وا بە فارسی نووسیگمە بیخوێننەو ، نەزەرتان بێژن پێم

سپااااس😊🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

بە وا ئەونە دڵم ڕۆشنە بوووووووو ، پڕ دنیایک  ئیجازە هەس بپرسم ئێوە کورد کوێنەن؟ ڕاسی بموەخشن ...

عزیزم من کورد ایلام هستم کورد کلهر کمی گویشم با شما فرق میکنه به همین دلیل فارسی مینویسم اما روی کورد بودنم به شدت حساسم 

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کورد ایلام هستم کورد کلهر کمی گویشم با شما فرق میکنه به همین دلیل فارسی مینویسم اما روی کور ...

خانم گیان کورد، کوردە ، سۆرانی و کەلهۆر و جاف و هەورامیمان نیە ، 

عەزیزی و نوور چاومان

کەلهۆر فرە کۆنە ،  حەیفە، ئەشێ بیپارێزین خوشحاڵم کە ناسیتانم 

من با احترام با حرفتون کاملا مخالفم،نمونه هم خودم و اعضای خانواده م که توی محیطی کاملا کوردی و بدون ...

صد در صد باعث افتخاره .هرکسی متعلق به هر قومی هست باعث افتخاره ایرانه .ما همه باهم ایران واحد را تشکیل میدیم.من منظورم به جایی نبود چیزی که دیدم گفتم چون خیلی دلم سوخت.مدارس شهرستانها شاید معلم به زبان محلی صحبت کنه مثلا در ارومیه و تبریز ترکی با دانش آموز صحبت کنن ولی توی تهران فقط زبون فارسی درس داده میشه برای بچه مشکل ایجاد شده بود.به نظر من تمام بچه های ایران لر و کرد و عرب و ترک و ترکمن اول زبان مادریشون واجبه ولی همگی باید فارسی هم کامل بلد باشن که زبان همگی مردم ایرانه .

2728
خیلی مممنون میشم راهنمایی کنید 😊 ازسطح سواد و اگاهیتون خوشم اومد لذت بردم

اختیار دارین ، نظر لطفتونە بانو 🌷🌷🌷

امیدوارم  امثال معلمای فهیم و تشنەی دانش و اەل تفکری ، مثە شما تو ایران و کردستان روز بە روز بیشتر و بیشتر بشە 

خصوصی  ، با کمال میل  منتظر پیامتون هستم  

بانو  اگر منظورتون انگلیسیە  من میتونم تجربەمو تو این زمینە در اختیارتون بذارم کە هم خودت ...

نمیدونم کارم درسته یانه که حرفای روزمره رو انگلیسی باهاش میگم الان گربه و سگ و سلام و ...همه انگلیسی میگه چهارده ماهشه 😊

نمیدونم کارم درسته یانه که حرفای روزمره رو انگلیسی باهاش میگم الان گربه و سگ و سلام و ...همه انگلیسی ...

روانشناسا اعتقاد دارن سن یە آیتم خیلی مهم توی کیفیت یادگیری زبان دوم بچە هاست و دخترا توانایی  هایی کلامیشون  در سن پایین معمولا بیشتر از پسرای همسنشونە 

بچە ها گاهی میتونن سە یا چهار زبان رو یاد بگیرن ، نگران این کە نکنە  قاطی کنە زبان ها رو و نکنە بهش فشار بیاد و این قبیل چیزا نباشید من سن بچەتون رو نمی دونم

اما ابتدای آموزش باید بە شکل بازی و درقالب سرگرمی باشە، کارتون اشتباە نیست  ، ولی سعی کنید  تاااا میتونید براش کتاب بخونید و قصە بگید دربارەی مسایل مختلف در حد درکش صحبت کنید ،  اگر دایرە واژگانش گستردە بشە ، هوش کلامیش تقویت میشە و اونموقع خیییییلی راحت تر زبان های دیگە رو یاد میگیرە ، از انیمشن ها و سرود های انگلیسی استاندارد مخصوص آموزش  کودکان استفادە کنید 

قطعا اینجوری  براش جذابتر خواهد بود

گاهی از یە شبکەی انگلیسی زبان باهم کارتون ببینید اینجوری مهارت شنیداریش تقویت میشە ، 

پروسەی زبان آموزی خودش کلا ی موضوع پیچیدەست 

ولی ی خلاصەی کلی بگم 

قطعا اولین و مهمترین و موثرین قدم

، شنیدنە 

بچە باید بە تعداد افی و بە طور مستمر ، بە زبان مورد نظر کلمە بشنوە ،  

فقط خواهشا زبان مادری فراموش نشە😊

2740