2737
2734
عنوان

بامادرشوهرم حرفم شده منم آهنگ گزاشتم صداشو بلند اونم داره میترکه😄

| مشاهده متن کامل بحث + 3437 بازدید | 154 پست
استارتر به نظرم با همه بچه ها و عروس دامادا يه جلسه بذاريد  بدون مادر شوهر  راجع به اين ...

هه..اون وقت من تو همون جلسه زنده بیرون نمیام😄

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
وااا چ بی درکن...چن سالشه مادرشوهرت؟ب نظرم ب خاطر احترام خودشم شده باید بره طبقه بالا..یعنی چی اخه

۶۰سالشه جوونه نکبت هنوز

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداحفظتون کنه ،مامان بزرگ جوان هم کیف داره 56سال که پیرنشده هنوز،عین حاج خانمهای 70ب بالاحرف نزنی ها ...

باور نمیکنید تجربیاتم از 70سال هم بالاتره البته چون من کتاب های روانشناسی خیلی مطالعه میکنم واگه خدا بخواد ومحدودیت حرکتی نداشته باشم دانشگاه رشته روانشناسی شرکت کنم وبیام همتون رومجانی مشاوره کنم

انشالله......اگه بدونم با صحبت های من کسی راه درست رو طی میکنه منو ترور کنند خون من حلال شان باد.....من قلبا چه موافق من چه مخالف همه تون رو دوست دارم  ودعای خیر برای همتون میکنم

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
باور نمیکنید تجربیاتم از 70سال هم بالاتره البته چون من کتاب های روانشناسی خیلی مطالعه میکنم واگه خدا ...

خیلی خانمی عزیزم ،برای موفقیتت تودانشگاه ازته دل دعامیکنم اولین مریضیتونم خودمم، وقت گرفتم ازالان،روح منو بشدت زخمی وغمگین وبیمارش کردن ،هیچ متخصصی هم نتونسته درمونش کنه ،یهودراوج بگووبخندهای ظاهریم درجمع عزیزانم حتی، اشکهایم بی اختیارمی ریزن ازروی غم ومیخوام فرارکنم ازخودم ازهمه ازدنیا...ببخشیدنمیتونم هیچ جورفراموش کنم ،دراعماق وجودمه ،جاییکه دست خودمم نمیرسه ،خیلی خیلی روحم رنج کشیده اس

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2731
خیلی خانمی عزیزم ،برای موفقیتت تودانشگاه ازته دل دعامیکنم اولین مریضیتونم خودمم، وقت گرفتم ازالان،رو ...

سعی کن بردبار باشی وغم رو از وجودت بیرون کنی زندگی مثل آینه ایست که وقتی روبروش میایستی اگه بهش لبخند بزنی خشنودمیشه وبهت لبخند میزنه ووقتی دربرابرش اخم کنی وغمزده بهش نگاه کنی دماری از روزگارت در میاره که ول کنه معامله نیست وپشت بند برات غم وغصه هدیه میاره که حد نداره پس بخند وشاد باش وازیاد خدا غافل نشو 

در خاتمه از خدا میخوام که غم و غصه هات رو بریزه تو اقیانوس ولبت خندون ودلت شاد باشه وهرگز امیدت ناامید نشه آمین آمین ...........

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر