2733
2739
عنوان

ع اینا که بگه اگه با من ازدباج کنی تا آخر عمر میخندونمت...

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 67 پست
خنده خالی به چه درد میخوره

برا کساییه که توی زندگی مجردیشون  دپ بودن آرزوعه🙊😜  من خودم حتی دوست همجنس این مدلی پیدا نکردم یا اگه بود بیتربیت بود یا جلو همه شاد غماش فقط مال ما بود درصورتی که کلا چون شاد بود باهاش دوست شده بودم 🙊🙊🙊

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا که همتون ازدواج کنین

😍💖😚مرسی ان شا الله خوشبخت ترین باشی به همه آرزوهات و حاجتات برسی

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2738
برا کساییه که توی زندگی مجردیشون  دپ بودن آرزوعه🙊😜  من خودم حتی دوست همجنس این مدل ...

اخه همسر من خیلی شوخ تو جدیترین حالت ممکن خندم میاره نمیتونم دعواش کنم واقعا باعث میشه مسائل رو همش به شوخی بگیره..اصلا یه حرف جدی نداره  گاهی خیلی سخت میشه

ممنون عزیزم ایشالا از مادرشوهر جدا شیم😂😂😂😂

خخخخ دقیقا برا همین دعا میکنم😎مرسی چیز خاصی مدنظرم نبود😜کلی بود جزئی بهتره😜😜😜

اخه همسر من خیلی شوخ تو جدیترین حالت ممکن خندم میاره نمیتونم دعواش کنم واقعا باعث میشه مسائل رو همش ...

من بابام توی فامیل رسما استند آپ کمدینه در این حد که اصن میبیننش با لبخند همه یاد کاراشو شوخیاشن اما توی خونه شمر یزید😐 ابن سعد هیتلر....

شما چن سالتونه؟؟

من عزیزم اکانت دختر خالمه دیگه تو ویرایش نرفتم 24 سالمه 🌹خوشوقتم از آشناییت