2737
2734
عنوان

ع اینا که بگه اگه با من ازدباج کنی تا آخر عمر میخندونمت...

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازینا ک عمرااااا میدونی چقد پولداره نهلتی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
نه این زنش میشه ... خواهر ناتنیم ... شوهرش هرکار کنه بهمون میگه ... وقتی دعواشون میشه خواهرم گوشیش و ...

وای 🙊چه باحااااال 😍😍😍😍😍خخخخخ چه زندگی بامزه ای 

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
ازینا ک عمرااااا میدونی چقد پولداره نهلتی

اوووو یه روز توی قرار نامزدی بگه عشقم بیا سوار ماشین شو در حدی لاکچری باشه مث اون تاپیکه که آدم ندونه در  ماشینو چطوری باز کنه خخخخح

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2740