2737
2739
عنوان

مادر شوهر عوضی ..... نیاز به کمکتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3980 بازدید | 151 پست
خواهرم فهمید  اصلا اینا خبر نداشتن نمیدونم چه طور فهمیدن

خب پس چرا دفاع نکردی...میگفتی تهمت نزن و اینا ...خجالت بکش...سکوت کنی که بدتر میشن سرت

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم فهمید  اصلا اینا خبر نداشتن نمیدونم چه طور فهمیدن

اصلا نقطه ضعف نده..بگو خوب کرده با دامادش صمیمی بوده..

اصلا هم پیش شوهرت از مادرت بد نگو..خواستن از مادرت چیزی بگن پاچشونو بگیر..

2728
ان شاء الله میریدسرخونه زندگیتون ویه عالمه خوشبخت میشید

ممنون گلم 

مرسی از دعای قشنگت و انرژی مثبتت 🤗🤗🤗

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2740

[QUOTE=87644958]ن نمیدونست داماد عوضیمون به احتمال زیاد 

بیخیال باش عزیزم...به یه ورتم نباشه..حالا یه اتفاقیه افتاده..

فقط یچیزی خواهرانه بهت بگم...هیچوقت پولتو به شوهرت رو نکن..یه حساب مخفی داشته باش..همیشه پس انداز کن..مامانت میتونه یخورده بیشتر پول بده که برا خودت توی یه حساب دیگه داشته باشی؟

ببین مثلا نگو مامانم فلان قدر بهم داده..رو نکن همه چیو..همه چیو نباید به شوهر و خانواده شوهر گفت..

مثلا اگه صد تومن مامانت برا جهازت بهت داده..بگو پنجاه داده..اصلا بگو نداره بیشتر از این بده..هیچ قانون و دادگاهی نمیتونه تورو مجبور کنه که حتما جهاز ببری..همه چی بر عهده مرده...

[QUOTE=87644958]ن نمیدونست داماد عوضیمون به احتمال زیاد  بیخیال باش عزیزم...به یه ورتم نباشه.. ...

مادرم که گفته برای جهاز ۱۲۰ بهم میده اما میخوام فعلا اون ۱۲۰ کاریش نداشته باشن

مادرم که گفته برای جهاز ۱۲۰ بهم میده اما میخوام فعلا اون ۱۲۰ کاریش نداشته باشن

خب ببین مامانت که صدو بیست داد..بهشون نگو..بگو مامانم پنجاه داده..

بقیشو یه حساب دیگه بزن به نامت بزار اونجا..خیلی زیاده روی نکن برا جهاز..بخدا هرچقدرم ادم جهیزیه ببره ..بازم نه شوهر موجودیه که قدر بدونه نه خانوادش..

توی یه برگه هم هر چی میخری بنویس ..کمال و تمام..

بعد قبل عروسی بده داماد امضا کنه که اره این وسایلو اوردی..و اون کاغذم جایی امن بزار بمونه..

بخدا این همه زرنگ بازیه مادرشوهرتو میبینم میگم باید خیلی محتاط باشی..

و درضمن همه مردا موقع عقد خوبن نسبتا ..بعد ازدواج میبینی خیلی عوض میشن..چون ته دلشون میگن خرمون از پل گذشته..

فکر کنم کم میارم دربرابر مادرشوهرم 

بنظرم زودتر اقدام کن همین فردا برو سرویس بخر در حد ۴۰ ملیون.اگر هم گفت زیاده بگو تو میخواستی برا خواهرت ۲۰ ملیون کمک کنی یعنی بابات هم حداقل ۲۰ تومن میزاره ۴۰ تومن.بعد نوبت من می رسه ۴۰ ملیون زیاد میشه ؟که دستش رو میشه مامان باباش نمیخوان حرج کنن بگو تو که نمیتونی بیشتر ار مامان بابات بدی هم زشته هم اول زندگیته خودمون نیاز داریم.بعدم زمین و جهاز رو باهم نده.حالا که جهاز میدی زمین نده.اها راستی اینه شمعدون هم اکر نگرفتی برو نفره شو بگیر حدود ۳یا ۴ ملیون تومنه

بعد خرج عروسی هم بهش بگو چقدر میشه و خونه هم گرونه.بعد بگو به نظرم یکم هم مجبوریم از مامانت اینا کمک بگیریم.حالا نه اینکه واقعا ها ولی اگر تو نخوای اونا میخوان.تو بخواه ازشون که ته زرنگیشون پول ندادن باشع

2706